Figury i kolory. Uczę się z Peppą cz.1
praca zbiorowa
Książka zachęcająca dziecko do nauki rozpoznawania kształtów. Rozwiązując zadania maluch umieszcza elementy z kształtami w odpowiednim miejscach, tworząc ciągi geometryczne. Nauka z ulubionymi bohaterami to świetna zabawa.Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Media Service Zawada
- Serie: Świnka Peppa, Uczę się z Peppą
- Data premiery: 2024-08-05
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 14
- Wymiary: 236 x 230
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3523605
Tytuł
Figury i kolory. Uczę się z Peppą cz.1
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
14
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2024-08-05
Rok wydania
2024
Wymiary
236 x 230
Waga
0.46 kg
Wysokość
230 mm
Długość
236 mm
Głębokość
14 mm
Wiek od (lata)
3
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
230 mm
Nasza cena
18,59 zł
Symbol produktu:
255962
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Figury i kolory. Uczę się z Peppą cz.1” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









