Xi

Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie

Elrod Hal

(okładka twarda, miękka)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Liczba stron: 176
-38%

34,90 zł

21,81 zł

oszczędzasz 13,09 zł (38%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Wyobraź sobie, że codziennie rano wyskakujesz z łóżka z uśmiechem na twarzy, a wieczorem nie możesz doczekać się na kolejny dzień. Stres towarzyszy Ci w minimalnym stopniu i odważnie stawiasz czoła codziennym problemom. Tryskasz energią, ewentualne zbędne kilogramy znikają jakby łatwiej. Pracujesz w skupieniu i determinacji, a coraz wyższa efektywność przekłada się na lepsze wynagrodzenie. Krótko mówiąc – każdy dzień przybliża Cię do celu, jakim jest satysfakcjonujące życie na własnych zasadach. Brzmi jak nieosiągalne marzenie? Przeczytaj tę książkę i przekonaj się, że możesz realnie je spełnić!
Hal Elrod – uznany mówca motywacyjny, autor programu coachingowego „Miracle Morning” – wychodzi z założenia, że każdy dobrze zaczęty dzień poprawia ogólną jakość życia i przesądza o sukcesie podejmowanych działań. Książka „Fenomen poranka” poświęcona jest właśnie pierwszym chwilom po przebudzeniu – techniki zaprezentowane w poradniku pozwolą Ci zorganizować je w maksymalnie efektywny sposób.
Systematyczne stosowanie 6 praktyk opisanych w „Fenomenie poranka” pomoże Ci wykorzystać jak najwięcej ze swojego potencjału intelektualnego, wzbudzić w sobie motywację do działania i poprawić jakość życia we wszystkich jego aspektach. Treści zawarte w poradniku zainteresują także typowych „nocnych marków”, którym dźwięk budzika jawi się jako prawdziwy koszmar: wypróbuj metodę Elroda, by szczerze polubić poranki i zapomnieć o przycisku drzemki!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 579215
Tytuł Fenomen poranka. Jak zmienić swoje życie
Autor Elrod Hal
Wydawnictwo Wydawnictwo Galaktyka
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 176
Data premiery 2016-06-27
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 22 x 159 x 234
Okładka Twarda, Miękka
Cena okładkowa 34,90 zł
Nasza cena 21,81 zł

Recenzje

4/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Małgorzata T.

5/5
| 19-05-2020
Staram się polubić poranki razem z Halem, bo poranne wstawanie nigdy ne było czymś,, co bardoz dobrze mi idzie. Polecam nie tylko skowronkom.

Krzysztof F.

5/5
| 19-05-2020
Wszystkie książki motywacyjne mają jedną wadę. Nikt nie stoi nad nami i nie sprawdza czy stosujemy się do nich. Czytamy, stwierdzamy, że fajnie by było tak żyć, a po tygodniu wszystko wraca do normy. Przy okazji tej książki spróbowałem posunąć się trochę dalej. Zawsze lubiłem poranki. Jestem wtedy bardziej produktywny. Wdrożyłem zasady autora do swojego życia i już po tygodniu zacząłem odczuwać pozytywne efekty. Polecam przeczytać i tym razem naprawdę spróbować.

Bartosz U.

5/5
| 10-05-2020
Książka udowadnia, ze bycie rannym ptaszkiem się opłaca. Autor przedstawia czytelnikowi 30-dniowy program przemiany, która pozytywnie ma wpłynąć na różne obszary życia. Oczywiście podstawowym zakresem zmian zostają objęte poranki. Myślę, że po przeczytaniu tej lektury nawet największy śpioch chociaż spróbuje zmienić tryb życia i czerpać jak najwięcej z poranków.

Bernadeta S.

5/5
| 10-05-2020
Fenomenalna książka. Bardzo motywująca. Techniki pozwalają na lepszą organizację dnia i prowadzenie lepszego bardziej wydajnego życia. Teraz mogę więcej;-)

Zofia D.

5/5
| 07-05-2020
Zanim kupiłam książkę, oglądałam Hala w internecie. Mi on okojarzy się z Nickiem Vujicicem, ponieważ mimo tego że nie ma w życiu łatwo (Nick nie ma rąk ani nóg, Hal miał zdiagnozowanego bardzo zjadliwego raka) a jest mówcą i motywuje innych ludzi. To jest jego potęga, siła tej książki. Czym jest przy tym poranne wstawanie?

Alina O.

5/5
| 07-05-2020
Polecam Fenomen poranka i w ogóle tego gościa jako mówcę motywacyjnego, można znaleźć w necie.

Olga D.

5/5
| 28-04-2020
Dopiero po przeczytaniu mam wrażenie że żyję. Książka warta polecenia. Dla każdego.

Maja U.

5/5
| 25-04-2020
Motywacyjny poradnik, który jest hymnem pochwalnym na cześc poranków, wczesnych pobudek i działania. Próbuję wstawac wcześniej, póki co jestem w drugim tygodniu i udało mi się dokoczyć jeden cel, na który nie miałam dotychczas czasu w ciągu dnia, polecam1

Żaneta P.

5/5
| 25-04-2020
Motywacja do czegokolwiek jest moją piętą achilesową, a już poranne wstawanie to jakiś koszmar. Wracam do pracy po przerwie i nie mam wyjścia, bo trzeba do niej dojechać kilkadziesiąt km, więc chwytam się różnych sposobow – od zimnego prysznica, przez przygotowywanie wszystkiego dien wcześniej po właśnie tę książke. Jestem tak w połowie i staram się zmienić moje podejście.

Mirosław E.

5/5
| 25-04-2020
Poranki mogą być bardzo owocne! W książce została przedstawiona recepta na to, jak je takimi uczynić. Autor przekonuje, że długie spanie nie pomaga nam działać sprawniej i być szczęśliwszymi, a wręcz przeciwnie – odbiera nam energię. Hal Elrod w zrozumiały sposób pokazuje zalety wstawanie we wcześniejszych godzinach i bardzo zachęca do przeorganizowania dotychczasowych przyzwyczajeń.

Zofia E.

5/5
| 16-04-2020
Autor pokazuje na swoim dość ciężkim przykładzie jak można się podnieść po tragicznych wydażeniach. Warto przeżyć swoje życie w pełni.

Dariusz N.

5/5
| 13-04-2020
Ksiażkę Fenomen poranka poleciły mi niezależnie do sieie 2 osoby więc stwierdziła, ze próbuję. Naisana typowo pod amerykańskiego cyztelnika, jednak jest tak w przypadku wielu poradników więc mnie nie razi. Ciekawe podejście i pozytywne nastawienie autora pobudza do działania.

Nina S.

5/5
| 13-04-2020
Elrod jest bardzo inspirującym człowiekiem i może jego przepis jest prosty, ale skuteczny. Ja potrzebuję kopa i dlatego ta książka mi pomaga!

Bernadetta F.

5/5
| 10-04-2020
Sen nie jest aż tak niezbędny, jak mogłoby się nam wydawać. W tej książce można dowiedzieć się, że ranne ptaszki mogą osiągnąć więcej. Każdy może wypróbować taki model funkcjonowania na sobie dzięki praktykom autora, które przedstawił w lekturze. Założenia Elroda są klarowne i łatwe do zastosowania, a opisane efekty mówią same za siebie.

Mirosława P.

5/5
| 04-04-2020
Po przeczytaniu ważne jest żeby od razu zacząć stosować rady. Ja tak zrobiłam i jest mi o niebo lepiej, mam więcej energi czasu i pozytywnego myślenia. POLECAM

Jakub I.

5/5
| 26-03-2020
Wczesne wstawanie może nieść ze sobą wiele zalet. Dzięki takiej praktyce człowiek ma więcej sił do działania, jest radosny, mniej zestresowany, zaraża innych pozytywną energią. Autor krok po kroku pokazuje, jak zmienić swoje przyzwyczajenia i dotychczasowy harmonogram dnia. Pozytywne zmiany gwarantowane!

Marcelina M.

5/5
| 23-03-2020
Wspaniała mocno motywująca książka. Zaczynam doceniać poranki.

Anna W.

5/5
| 14-03-2019
Miracle Morning to poradnik 30-dniowej przemiany nawyków związanych z porannym wstawaniem, dzięki któremu nauczysz się, jak z radością i uśmiechem zaczynać każdy dzień i stać się lepszą wersją samego siebie. Książka jest zbiorem sześciu sprawdzonych praktyk, pozwalających wspiąć się na wyżyny własnych możliwości we wszystkich aspektach życia. Bardzo ciekawy i praktyczny. Polecam

Mirela G.

4/5
| 23-08-2018
Fenomen poranka czyli Miracle Morning to poradnik. Co zrobić, by poranek był jak najbardziej efektywny i by dzięki odpowiedniej jego organizacji zmienić swoje życie na lepsze? Autor przekonuje, że wizualizacja, medytacja, pozytywne myślenie to skuteczne metody rozwoju w drodze do lepszej wersji samego siebie. Miałam wielkie oczekiwania wobec tego poradnika, czuję się jednak trochę rozczarowana. Chociaż opisany sposób samej metody działania jest bardzo dobry, to jest to raczej drukowany odnośnik do strony www. Mimo wszystko polecam, szczególnie tym, którzy z metodą spotykają się po raz pierwszy. W końcu to jak zaczynamy dzień determinuje całą jego resztę.

Kamil D.

5/5
| 15-01-2018
Wybieramy się dzisiaj na sam początek dnia, czyli poranek. Wraz z Halem Elrodem, autorem książki „Fenomen poranka” zastanowimy się co można zrobić zaraz po obudzeniu, by uczynić nasz dzień piękniejszym i bardziej produktywnym. Jest to książka dla osób: - szukających inspiracji do porannego wstawania - które chcą zwiększyć swoją produktywność - będących w trudnej sytuacji życiowej Z tej książki dowiesz się: - jak uczynić poranek najlepszym momentem w ciągu dnia - jak obudzić się pełnym energii i zapału - co robić, by sprostać wymaganiom życia w dzisiejszym świecie

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
1 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
29 Maj, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...