Xi

Feluś i Gucio poznają emocje

"Feluś i Gucio poznają emocje" to książeczka, która niezawodnie poprawia humor i wciąga bez reszty, a zawarte w niej treści dotyczą życia każdego z nas. Warto mieć ją w dziecięcej biblioteczce i wracać do niej, gdy dziecko mierzy się z własnymi emocjami!Feluś uczęszcza do przedszkola, gdzie codziennie dzieje się coś nowego - a to nie wszystkie aktywności w jego życiu: przecież każdego dnia trzeba Czytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Feluś i Gucio" Zobacz wszystkie

"Feluś i Gucio poznają emocje" to książeczka, która niezawodnie poprawia humor i wciąga bez reszty, a zawarte w niej treści dotyczą życia każdego z nas. Warto mieć ją w dziecięcej biblioteczce i wracać do niej, gdy dziecko mierzy się z własnymi emocjami!

Feluś uczęszcza do przedszkola, gdzie codziennie dzieje się coś nowego - a to nie wszystkie aktywności w jego życiu: przecież każdego dnia trzeba załatwić tyle rzeczy! Czasem trzeba odwiedzić pana doktora i przełamać lęk towarzyszący tego typu wizytom. Czasem warto sprawić radość rodzicom, a sobie przysporzyć powodu do dumy, przygotowując rodzinne śniadanie. I jak tu się nie zdenerwować, gdy nieuważny kolega zmieni dopiero co wybudowany zamek z piasku w bezkształtną kupkę? Emocje Felusia buzują, a jego niezawodny kompan Gucio pomaga mu je zrozumieć i konstruktywnie rozładować.

Gucio porównuje doświadczane przez Felusia emocje do zjawisk, które chłopiec dobrze zna z codziennego życia. Radość to słodycz rozpływająca się na języku, spokój to nastrój, który ogarnia nas podczas słuchania harfowego koncertu, a tęsknota kojarzy się z szarym, ulewnym dniem. Tak zobrazowane emocje są dla małego czytelnika łatwiejsze do przyswojenia, a odniesienia do znanych mu sytuacji pomagają przenieść uzyskaną wiedzę na grunt własnego życia.

Wspólna lektura książeczki "Feluś i Gucio poznają emocje" pomoże Ci wesprzeć swoje dziecko w nauce identyfikacji, rozumienia i akceptacji własnych nastrojów. Mały czytelnik dowie się także, dlaczego poszczególne sytuacje wywołują u niego takie, a nie inne emocje i jak sobie radzić w trudnych chwilach.

Autorką serii książeczek z Felusiem i Guciem jest Katarzyna Kozłowska - z wykształcenia pedagog specjalny i magister edukacji artystycznej, wieloletnia nauczycielka wychowania przedszkolnego, a prywatnie mama. Wiedza merytoryczna, doświadczenie zawodowe i prywatne oraz duża wrażliwość i empatia autorki stały się kluczem do sukcesu opowieści o Felusiu i Guciu, które nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością na polskim rynku.

Oprawa graficzna serii jest dziełem Marianny Schoett, absolwentki Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy oraz Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Artystka dzieli swój czas między pracę zawodową w agencji kreatywnej oraz realizację swojej pasji, czyli ilustrowanie książek dla dzieci.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3264867
Tytuł
Feluś i Gucio poznają emocje
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
40
Data premiery
2020-09-16
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
250 x 209
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.61
Długość
205
Głębokość
250
Wysokość
24
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
6 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Wioletta F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-09-13
  Jako studentka całkiem niedawno odbywałam praktyki w przedszkolu - chciałam jakoś ciekawie przeprowadzić powierzone mi zajęcia, dlatego zamówiłam kilka polecanych pozycji. W tym przypadku już wiem, dlaczego Feluś ma tak dużo pozytywnych opinii. Właściwie autorka ułatwia rodzicom i wychowawcom zadanie i sama - strona po stronie układa plan działania. Dzieciaki były zachwycone, dołożyłam kilka dodatkowych grafik - odbył się nawet mały "panel dyskusyjny" oraz konkurs. Wszystko wyszło super i myślę, że kiedyś skuszę się na kolejne tomy jako nauczyciel, a może kiedyś rodzic :)
 • Sylwia I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-09-08
  Katarzyna Kozłowska autorka książek to wspaniała specjalistka, która trudne życiowe sytuacje zamienia w pouczające lekcje dla maluchów. Feluś i Gucio poznają emocje to już nasza kolejna książeczka z serii i za każdym razem te przygody dostarczają nam wiele uśmiechu, ale też nakłaniają mojego przedszkolaka do rozmowy. Myślę, że w każdej dziecięcej biblioteczce Feluś powinien zamieszkać - i nie będzie to trudne, ponieważ książeczki są przestępne cenowo.
 • Monika I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-09-05
  Dla każdego małego i dużego fana Felusia i nie tylko! Zacznę od ilustracji, które są tak urocze, że nie mogę przestać sama oglądać tej książeczki. Autorka oprawy graficznej musi wkładać w to całe swoje serce - poważnie to widać. Mój syn przechodzi teraz okres buntu i Feluś bardzo pomaga nam w tłumaczeniu mu, że emocje nie są czymś złym, ale musimy umieć nad nimi panować. Polecam każdemu rodzicowi niezależnie od etapu, na którym znajduje się ich maluch.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. kwietnia, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. kwietnia, piątek
0,00 zł

Produkty od autora:


3264867
Ładowanie...