Xi
Polecamy inne produkty z serii "Feluś" Zobacz wszystkie

Feluś i Gucio grają w literki - zabawa edukacyjna z sympatycznymi bohaterami!

Feluś i Gucio grają w sylaby to kolejna kreatywna gra edukacyjna przygotowana przez wydawnictwo Nasza Księgarnia w ramach popularnej serii Feluś. Po sylabach przyszedł czas na litery, z których wspólnie z sympatycznymi bohaterami układamy własne wyjątkowe krzyżówki. Gra została stworzona z myślą zarówno o młodszych, jak i starszych graczach, a każdemu z 60 haseł towarzyszy piękna ilustracja Marianny Schoett. Jako uzupełnienie gry doskonale sprawdzą się książki dla dzieci autorstwa Katarzyny Kozłowskiej z przedszkolakiem Felusiem i towarzyszącym mu pluszowym misiem Guciem w rolach głównych.

Dla kogo przeznaczona jest gra Feluś i Gucio grają w literki?

Feluś i Gucio grają w literki to doskonała propozycja dla dzieci poznających pasjonujący świat słów i liter. Produkt idealnie sprawdzi się zarówno w pracy dydaktycznej, jak i do wspólnego spędzania czasu z dzieckiem w domu i w gronie rodzinnym. Gra przeznaczona jest dla od 1 do 4 graczy w wieku od 6 lat - można jej używać jako narzędzia do nauki czytania poprzez zabawę, ale także pomocy podczas pracy z dziećmi z problemami dysleksyjnymi.

Jak grać w Feluś i Gucio grają w literki?

Gra stanowi swoiste połączenie krzyżówki z scrabblami - korzystając ze specjalnych, uroczo zilustrowanych kartoników z obrazkami układamy literki. Do dyspozycji mamy 6 wylosowanych kartoników uzupełnianych w czasie rozgrywki. Gracz, który dołoży ostatnią literę do danego słowa - wygrywa kartonik z obrazkiem. Składanie literek w wyrazy daje dużo satysfakcji i zapewnia solidny trening w lekcji czytania, kojarzenia, łączenia zbiorów w logiczną całość.

Feluś i Gucio grają w literki - zawartość pudełka

Zestaw zawiera dużą planszę, na której układamy krzyżówkę, 60 dwustronnych płytek z hasłami, obrazkiem i podpisem oraz 100 płytek z literami. Proponowane w instrukcji warianty opracowane zostały dla dzieci o różnym stopniu zaawansowania.

Gra Feluś i Gucio grają w literki - opinie

Gra Feluś i Gucio grają w literki dostarcza mnóstwa zabawy i cennych korzyści edukacyjnych w towarzystwie sympatycznych bohaterów, z którymi dzieci szybko się zaprzyjaźnią. Proponowane warianty rozgrywki możemy swobodnie dostosować do wieku i umiejętności naszych pociech. Produkt jest oparty na prostym, nietuzinkowym pomyśle, który wzbudza ciekawość, skłania do samodzielnego myślenia i pod pretekstem zabawy gruntownie uczy - czego chcieć więcej?


Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3175517
Ładowanie...