Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Rodzinne

Produkty powiązane:

Feluś i Gucio grają w sylaby - wspólna zabawa w układanie sylab!


Feluś i Gucio grają w sylaby to kolejna kreatywna gra edukacyjna przygotowana przez wydawnictwo Nasza Księgarnia w ramach popularnej serii Feluś, w ramach której najmłodsi poznają świat i poprzez zabawę pobierają wartościowe nauki. Tym razem wspólnie z przedszkolakiem Felusiem i towarzyszącym mu pluszowym misiem Guciem poznajemy pasjonujący świat sylab w towarzystwie przepięknych ilustracji Marianny Schoett. Jako uzupełnienie gry doskonale sprawdzą się książki dla dzieci autorstwa Katarzyny Kozłowskiej z Felusiem i Guciem w rolach głównych.

Dla kogo przeznaczona jest gra Feluś i Gucio grają w sylaby?

Gra Feluś i Gucio grają w sylaby przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 lat, którym w ramach wspólnej zabawy możemy nauczyć czytać metodą sylabową. Dzięki temu uroczemu zestawowi edukacyjnemu dzieci znające już litery mogą powoli wdrażać się w czytanie sylab - zabawa nimi oraz obrazkami chociażby poprzez wymyślanie śmiesznych wyrazów dostarczy mnóstwa zabawy i cennych korzyści edukacyjnych.

Jak grać w Feluś i Gucio grają w sylaby?

Gra Feluś i Gucio grają w sylaby daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji różne warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem. Na załączonych planszach młodzi gracze układają sylaby, a jeśli dopiero się z nimi zapoznają, mogą śmiało po prostu bawić się obrazkami, powoli poznając kolejne słowa. A każdy z wariantów zapewnia całkowicie nowe wyzwanie!

Feluś i Gucio grają w sylaby - zawartość pudełka

W skład gry Gra Feluś i Gucio grają w sylaby wchodzą następujące elementy:

  • 4 unikatowe plansze - na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła

  • 60 płytek z uroczymi, wprowadzającymi odpowiedni klimat ilustracjami

  • 48 dwustronnych płytek z sylabami

  • czytelna instrukcja z 7 propozycjami różnych wariantów rozgrywki

  • separator sprawiający, że po zabawie każdy element gry będzie miał swoje miejsce, a nową zabawę będzie można błyskawicznie rozpocząć.

Gra Feluś i Gucio grają w sylaby - opinie


Gra Feluś i Gucio grają w sylaby dostarcza najmłodszym mnóstwa śmiesznej zabawy i ciekawej formy nauki słów. Różne poziomy trudności i poszczególne warianty możemy dostosować do wieku i umiejętności naszych podopiecznych. Ładne wykonanie wzbogacone o miłe dla oka ilustracje oraz nietuzinkowy pomysł na naukę poprzez zabawę sprawiają, że gra doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przedszkolu, szkole czy podczas terapii z logopedą. Prosta, klarowna, rozbudzająca ciekawość, kreatywna - taka właśnie jest gra Feluś i Gucio grają w sylaby!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Kamila S.

Klient zweryfikowany

3/5
| 27-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Mankamentem może być wykonanie. Trzeba ostrożnie odrywać kartonowe klocki od szablonu żeby nie poodrywać nadrukowanych rysunków.
Poza tym gra ciekawa z kilkoma wariantami o rożnym stopniu trudności.

Elżbieta B.

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Produkt pomocny do pracy z moim afatycznym synkiem. Spełnia wymogi nurologopedy. Jest estetyczny i trwały.

Dostawa

2969847
Ładowanie...