Feliks Koneczny. Dzieła zebrane T.16
Tom XVI "Dzieł zebranych" Feliksa Konecznego obejmuje dwie publikacje wydane pośmiertnie na emigracji. Pierwszą z nich jest książka zatytułowana "Prawa dziejowe", jedna z najważniejszych i ostatnich książek Profesora. Rozpoczął jej pisanie w kulminacyjnym momencie II wojny światowej, a ukończył w realiach państwa komunistycznego. Koneczny starał się w niej odpowiedzieć na pytanie o istnienie praw Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Miles
- Data premiery: 2025-09-24
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 752
- Wymiary: 249 x 177
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3676934
Tytuł
Feliks Koneczny. Dzieła zebrane T.16
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
752
Typ okładki
twarda
Data premiery
2025-09-24
Rok wydania
2025
Wymiary
249 x 177
Waga
1.38 kg
Wysokość
177 mm
Długość
249 mm
Nasza cena
89,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Feliks Koneczny. Dzieła zebrane T.16” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









