Farby wodne. Reportaż
W 1943 roku do obozu w Auschwitz-Birkenau trafia Dina Gottliebova, Żydówka z Brna, studentka akademii sztuk pięknych. Ma malować numery na blokach, ale okazuje się, że bardziej potrzebny jest portrecista. Doktor Mengele bada mieszańców cygańskich, odcienie oczu i skóry najlepiej wyjdą na akwareli. W 1942 roku w rodzinie oświęcimskiego kolejarza umiera najmłodsze dziecko. Trzy dni po wyzwoleniuCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Czarne
- Serie: Reportaż
- Data premiery: 2020-09-09
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 248
- Wymiary: 215 x 133
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2890531
Tytuł
Farby wodne. Reportaż
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
248
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2020-09-09
Rok wydania
2020
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
215 x 133
Waga
0.4 kg
Wysokość
21 mm
Długość
220 mm
Głębokość
140 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
32,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Farby wodne. Reportaż” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










