Fantasmagorie. Opowieści o umarłych
Duchy, przeklęte portrety i pokoje, w których lepiej nie nocować. Oto mrożące krew w żyłach historie, które odsłaniają cienką granicę między światem żywych i umarłych W ponury, mroczny dzień 1816 roku w willi nad Jeziorem Genewskim zebrała się grupa wybitnych angielskich pisarzy: George Byron, Percy Shelley, Mary Wollstonecraft Shelley, John William Polidori i Claire Clairmont. To na tym spotkanCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zysk i S-ka
- Data premiery: 2025-12-02
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 336
- Wymiary: 210 x 140 x 30
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3699171
Tytuł
Fantasmagorie. Opowieści o umarłych
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
336
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2025-12-02
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
210 x 140 x 30
Waga
0.45 kg
Wysokość
140 mm
Długość
210 mm
Głębokość
30 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
51,29 zł
Symbol produktu:
9788383357256
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Fantasmagorie. Opowieści o umarłych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









