Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Extinguish The Heat. Runda szósta. Trylogia Hell. Tom 6
37,79 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
103,17 zł

Choćby świat cię ranił, nigdy nie zamykaj oczu - pisze Katarzyna Barlińska vel P.S. Herytiera, którą czytelnicy znają pod pseudonimem "Pizgacz". Jej pisarka kariera zaczęła wraz z bestsellerowym cyklem "Hell". Zaczęło się od „Trylogii”, teraz na kolejne rundy. Autorka zadebiutowała w 2016 roku na popularnej platformie Wattpad, gdzie jako pierwsza w Polsce zebrała ponad 100 tysięcy obserwujących.

Stworzona przez nią burzliwa i pełna emocji historia Victorii Clark i Nate'a Shaya zawojowała wyobraźnię setek tysięcy czytelników. Nie trzeba było długo czekać, żeby ich opowieść doczekała się wersji drukowanej, która bardzo szybko okazała się bestsellerem.

O czym jest książka "Extinguish The Heat. Runda szósta. Trylogia Hell. Tom 6"?

"Extinguish The Heat. Runda szósta. Trylogia Hell. Tom 6" P.S. Herytiery to bezpośrednia kontynuacja ostatniej, piątej rundy. Główna bohaterka, Victoria Clark, nie zamierzała wracać do swojej rodzinnej miejscowości. Zostawiła tam ukochanych i zaczęła zapominać o bolesnych uczuciach. Ale życie trwa dalej i przynosi kolejne wyzwanie. Dziewczyna musiała zmierzyć się z prawdą o swojej rodzinie, z ojcem na czele.

Victoria żyje w ogromnym strachu, że ze swoją przeszłością, ale jednocześnie szuka w sobie niezbędnej przecież odwagi. Towarzyszy jej nieoczywisty Nathaniel, chłopak o charakterystycznych oczach, który mimo wielu komplikacji wciąż ją wspiera i nie zamierza opuścić.

Książka "Extinguish The Heat. Runda szósta. Trylogia Hell. Tom 6" - opinie

Książka "Extinguish The Heat. Runda szósta. Trylogia Hell. Tom 6" ponownie dostarcza czytelnikom w różnym wieku świetnej literackiej rozrywki, w której nie brak jednak gorzkiej życiowej refleksji o tym, jak radzić sobie z rozmaitymi dylematami. Bohaterowie kolejnej książki P.S. Heryterii muszą podejmować trudne wybory i mierzyć się z pełną wyzwań codziennością.

Wartości, które wyznają nie zawsze wytrzymują konfrontację z rzeczywistością, ale przecież nie można się poddawać. Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy Victorii i Nate’a, co przyniesie im życie i jak sobie poradzę w gąszczu wątpliwości, również wobec własnych uczuć. 6 tom bestsellera popularnej autorki na pewno cię nie zawiedzie!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3409543
Ładowanie...