Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Extinguish the Heat. Runda piąta. Trylogia Hell. Tom 5
5/5
30,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
103,17 zł

Wszystko zaczęła się od popularnej platformy dla aspirujących literatów, czyli Wattpada. Właśnie tam Katarzyna Barlińka, znana jako “Pizgacz”, od 2016 roku zaczęła publikować opowieść, która wkrótce doczekała się ponad 100 tysięcy obserwujących i zawojowała wyobraźnię czytelników.

Mowa o mającym wielu miłośników cyklu literackim “Hell”, który doczekał się postaci książkowej i szybko stał się bestsellerem. Bardzo emocjonalna, życiowa historia burzliwej relacji Victorii Clark i Nate’a doczekała się właśnie tzw. “Rundy piątej”, czyli tomu zatytułowanego “Extinguish the Heat”.

O czym jest książka "Extinguish the Heat. Runda piąta. Trylogia Hell. Tom 5"?

"Extinguish the Heat. Runda piąta. Trylogia Hell. Tom 5" P.S. Herytiery stanowi kontynuację "Burn the Hell". Główna bohaterka, Victoria Clark, porzuciła rodzinne Culver City, aby spełnić największe marzenia zmarłej matki - zamieszkać w innym stanie, studiować na prestiżowej uczelni, zdobyć nową pracę. Dziewczyna realizowała plan krok po kroku i wydawało się, że jest szczęśliwa. Ale życie w Lewiston w stanie Maine okazało się bolesne.

Złudny spokój Victorii i jej brata został zniszczony jednym telefonem, który zmarnował lata leczenia i prób zapomnienia o przeszłości. Perspektywa powrotu w rodzinne strony zaczęła być coraz bardziej realna. Victoria musi zmierzyć się z prawdą o swojej matce, a w Culver City wciąż mieszka pewien czarnooki chłopak o zatrutej duszy. Jej historia trwa dalej…

"Extinguish the Heat. Runda piąta. Trylogia Hell. Tom 5" - opinie

Podobnie jak poprzednie tomy serii, książka “Extinguish the Heat. Runda piąta. Trylogia Hell. Tom 5” łączy w sobie to, co najlepsze z literatury młodzieżowej, gorącego romansu i emocjonalnej przygody. Autorka po raz kolejny zadbała o przemyślaną intrygę pełną życiowych perypetii, moralnych dylematów i wyzwań, jakie niesie życie. Jednocześnie podjęła pogłębioną refleksję o tym, jakimi wartościami powinniśmy się kierować i jak te wartości zderzają się z rzeczywistością.

To także wciąż po prostu gwarancja czystej literackiej rozrywki, w której intrygująca, trzymająca w napięciu fabuła wciąga czytelników bez reszty i sprawia, że z pewnością będą oni wyczekiwać następnej rundy.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3390958
Ładowanie...