Xi
 » Podręczniki szkolne  » Podręczniki do nauki języków  » Język angielski

Najczęściej kupowane razem

Express Publishing Repetytorium. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych. Język angielski. Poziom rozszerzony. Student’s Book
praca zbiorowa
5/5
98,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
265,47 zł

Pakiet obejmuje podręcznik papierowy oraz kod aktywacyjny do podręcznika cyfrowego, czyli DigiBooka.

Uwaga: DigiBook dostępny maj/czerwiec 2022 r.

Express Publishing Repetytorium. Poziom rozszerzony to publikacja adresowana do uczniów czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum, którzy uczą się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym, przygotowując się jednocześnie do egzaminu maturalnego. Dzięki temu, że łączy cechy podręcznika i repetytorium, pozwala na rozwijanie umiejętności wskazanych w podstawie programowej i systematyczne poszerzanie znajomości zagadnień leksykalno-gramatycznych poznanych na różnych etapach nauki języka.

Wszechstronnie rozwija słownictwo ze wszystkich 14 obszarów tematycznych wymienionych w podstawie programowej.

Pozwala gruntownie powtórzyć i przećwiczyć zagadnienia gramatyczne, kładąc nacisk na poprawność językową.

Oferuje bogaty wybór różnych typów zadań otwartych i zamkniętych – w tym takich, które mogą być wykorzystane do sprawdzania umiejętności na egzaminie maturalnym (M).

Zawiera wskazówki dla ucznia – Exam Tips i Exam Strategy – pomocne w opanowaniu technik wykonywania zadań na egzaminach językowych.

Przejrzysty podział materiału ułatwia systematyczną naukę – każdy z 14 modułów składa się z sekcji: Vocabulary, Exam Skills Practice (Listening, Reading, Use of English, Writing, Speaking) i Vocabulary Bank.

W publikacji znajdują się także działy: Exam Skills Check (do samodzielnych powtórek), Extra Speaking Practice, Writing Bank, Grammar Bank, Word Formation, Phrasal Verbs, Verbs/Adjectives/Nouns with Prepositions i Words Often Confused.

Dzięki tekstom o aktualnej problematyce pomaga rozwijać wiedzę o współczesnym świecie.

Zadania oznaczone jako Think, Role Play, Debate oraz ICT zachęcają do formułowania i wypowiadania własnych poglądów, pozwalają na rozwijanie umiejętności współpracy i wyszukiwania informacji w różnych źródłach.

Ciekawostki Culture Spots zachęcają do poznawania kultury krajów anglojęzycznych oraz kultury Polski.

Komponenty serii:

Student's Book + DigiBook

Teacher's Book + DigiBook

Answer Key

Nagrania audio (mp3) - pliki można pobrać bezpłatnie w portalu learningclub.egis.com.pl

Oprogramowanie do tablic interaktywnych - zapowiedź wydawnicza.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Wiktoria C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajna książka. Starczy mi na dwa lata nauki w szkole, jest duży zakres materiału, zawiera bogate słownictwo, sądzę że z jej pomocą zdam maturę rozszerzoną z języka angielskiego na minimum 80%. Zadania super przygotowują z gramatyki, słuchania i czytania. Nagrania do zadań w książce są w pełni zrozumiałe (dobrze nagrane jakościowo).

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

3289046
Ładowanie...