Ewolucja życia, mózgu i świadomości
Fascynująca opowieść o narodzinach życia i świadomości Jak powstało życie? W jaki sposób z pierwszych komórek wyłoniły się organizmy zdolne do myślenia, języka i świadomości? I jakie miejsce w tej niezwykłej historii zajmuje człowiek? W książce Ewolucja życia, mózgu i świadomościwybitny neurobiolog Francisco Aboitiz prowadzi Czytelnika przez fascynującą opowieść o powstaniu i rozwoju życia nCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
- Data premiery: 2026-04-14
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 396
- Wymiary: 228 x 153
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3730882
Tytuł
Ewolucja życia, mózgu i świadomości
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
396
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2026-04-14
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
228 x 153
Waga
0.57 kg
Wysokość
153 mm
Długość
228 mm
Głębokość
32 mm
Szerokość
153 mm
Nasza cena
81,59 zł
Symbol produktu:
9788301248062
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ewolucja życia, mózgu i świadomości” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









