Xi
 » Książki  » Literatura podróżnicza  » Literatura podróżnicza

Rower jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych środków transportu. Jest nie tylko tani, ale przede wszystkim nie generuje spalin, a w zatłoczonych miastach jest szybszym sposobem przemieszczania się niż samochód czy komunikacja miejska.

Jednak ten środek transportu sprawdza się nie tylko w czasie bliskich podróży, ale także na dalekie wyprawy. Szczególnie dla tych, dla których wycieczki rowerowe są szczególnie urokliwe.

"Europa rowerem. 50 najpiękniejszych tras" to zbiór niezwykłych i pasjonujących opowieści o wyprawach rowerowych po Europie. Niebanalnych i nieoczywistych - od Doliny Dunaju po Bałkany - które zostały uzupełnione 150 propozycjami alternatywnych tras. To niewyczerpane źródło inspiracji dla miłośników podróży rowerowych.

Jedną z największych korzyści płynących z jazdy na rowerze jest poprawa kondycji oraz zdrowia - jest w pełni bezpieczny dla osób z nadwagą, ale także dla tych, którzy są mało aktywni fizycznie (co niejednokrotnie związane jest z siedzącym trybem życia).

W tej książce propozycje tras znajdą nie tylko zapaleni miłośnicy jazdy na rowerze, ale także ci, którzy uprawiają sport tylko od czasu do czasu. "Europa rowerem. 50 najpiękniejszych tras" to łatwe jednodniowe przejażdżki po malowniczych terenach - odpowiednie na rodzinne wypady ścieżkami rowerowymi oraz samotne wycieczki rekreacyjne. Jednak zaawansowani rowerzyści mogą znaleźć propozycje tras przez cały kontynent - przez szutrowe drogi, śladami wielkich wyścigów szosowych czy strome szlaki dla amatorów kolarstwa górskiego.

Każda z tras jest niesamowita i niepowtarzalna. Niezwykle malownicze trasy zapewnią niezapomniane wrażenia. "Europa rowerem. 50 najpiękniejszych tras" to sposób na poznanie Europy z niestandardowej strony, z perspektywy bardziej i mniej znanych szlaków podróżnych.

Ta pozycja jest propozycją dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić swój urlop. Jest to okazja do pokonania trasy na rowerze, ale także do zwiedzania znanych miejsc w Europie na rowerze. Można zabrać ze sobą książkę, wydaną przez wydawnictwo Pascal, aby na miejscu wypożyczyć rower i zwiedzać okolicę z perspektywy rowerzysty. Będzie to niezapomniany element urlopu, który sprawi, że podróż będzie nie tylko wypoczynkowa, ale także zdrowa.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

wolski z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Przewodnik rowerowy jest pięknie wydany. Zawiera wiele opisów miejsc szczególnych dla roweromaniaka. Będzie inspiracją w planowaniu wypraw, choć część jest bardzo oddalona od nas. Przyda się. :)

Malgorzata S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-01-2022 | Recenzja zweryfikowana
Uwielbiam jeździć na rowerze, a jeszcze bardziej uwielbiam podróże! Książka 'Europa rowerem. 50 najpiękniejszych tras' łączy moje dwie miłości w jedną! Jednak nie jest to pozycja tylko dla ludzi, którzy traktują rower jak członka rodziny :D Zdecydowanie jest to książka również dla osób początkujących lub wczasowiczów chcących wypożyczyć rowery i dać się ponieść przygodzie. Ja zdecydowanie polecam ten pięknie wydany tytuł każdemu.

Agnieszka Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka była prezentem dla mojego męża. Skusiłam się na nią, ponieważ jest naprawdę pięknie wydana zresztą jak większość przewodników tego wydawcy. W bardzo krótkim czasie po kupieniu tej pozycji wybraliśmy się z mężem na urlop i muszę powiedzieć, że trasy są bardzo dobrze opisane. Ja korzystałam z tych bardziej rekreacyjnych, ale mój mąż wybierał również te bardziej wymagające. Niezależnie od poziomu trudności każda trasa jest bardzo malownicza i pokazuje najciekawsze miejsca, którymi dysponuje wybrany przez nas kierunek. Szczerze polecam!

Józef G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka 'Europa rowerem. 50 najpiękniejszych tras' jest moim nowym zakupem. W okresie zimowym mniej jeżdżę na rowerze, wymieniam go na narty, ale przygotowując się do nowego sezonu letniego, postanowiłem poczytać trochę nowości. Na uwagę zasługuje solidne i estetyczne wydanie przewodnika - myślę, że mógłby być on fajnym prezentem. Duży wybór tras rowerowych o różnych stopniach trudności oraz dostosowanych do posiadanego przez nas roweru, a to bardzo ważne. Czekam na nadejście pogody i ruszam na szlak.

Dostawa

3185760
Ładowanie...