Xi
 » Książki dla dzieci

Najczęściej kupowane razem

Encyklopedia dla dzieci
praca zbiorowa
42,99 zł
Polska. Podróże marzeń
praca zbiorowa
5/5
21,59 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
88,67 zł

"Encyklopedia dla dzieci" to idealna książka dla małych odkrywców, którzy wciąż zarzucają rodziców pytaniami związanymi z różnymi dziedzinami naukowymi. Dzięki tej publikacji możesz znaleźć odpowiedzi na wiele z nich! Ta wspaniała książka popularnonaukowa jest przeznaczona dla czytelników w wieku od 6 lat. Odkryj tajemnice nauki z tą rewelacyjną publikacją!

"Encyklopedia dla dzieci" - o czym jest książka?

Dzięki tej wspaniałej publikacji dziecko pozyskuje podstawową wiedzę o świecie. Zebrano tu informacje z biologii, geografii, fizyki, chemii, historii i innych dziedzin naukowych. Treść książki podzielono na przejrzyste działy: "Kosmos", "Nasza planeta", "Świat roślin i zwierząt", "Ciało człowieka", "Dzieje ludzkości", "Nasza codzienność", "Nauka", "Technika", "Mapy świata", "Polska" oraz "Flagi państw świata". Znajdziesz tu również ponad 100 zdjęć i ilustracji, które ułatwiają zapamiętanie pozyskanych informacji. Co więcej, autorzy przygotowali dla czytelników wiele zachwycających ciekawostek!

Razem z autorami tej publikacji odkryjecie, czym różnią się gady od płazów, jak wyglądali pierwsi ludzie i dlaczego samoloty mogą latać. Zobaczycie, jak działa silnik oraz znajdziecie najmniejsze zwierzę na świecie. Ponadto sprawdzicie, jak przebiega podróż kosmiczna i poznacie tajemnice ludzkiego ciała. To wyjątkowa przygodą z nauką, która łatwo zapada w pamięć!

"Encyklopedia dla dzieci" - opinie

Książka "Encyklopedia dla dzieci" to świetna propozycja dla czytelników poszukujących rzeczowych informacji o świecie, którzy interesują się nauką, a przy tym chcą poznać najnowsze odkrycia naukowe i mieć ich wyjaśnienia zebrane w jednym miejscu. Książka w przejrzysty sposób przekazuje wiedzę, a ilustracje dodatkowo pomagają w zrozumieniu wszystkich zagadnień. To dobry sposób, by rozbudzić w dziecku zainteresowania naukowe już w najmłodszym wieku! W tej książce ciekawe świata dzieci wreszcie mają szansę znaleźć odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania zadawane rodzicom.

Szukasz ciekawych książek edukacyjnych dla dzieci? W kategorii "Książki popularnonaukowe dla dzieci" znajdziesz rewelacyjne publikacje przeznaczone dla najmłodszych czytelników. To świetna przygoda z nauką, która przekazuje dziecku wiedzę w sposób pełen radości!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3202577
Ładowanie...