Xi
Polecamy podobne produkty

Gra planszowa Emocje - odkryj siebie i poznaj swoje emocje!

Jak radzić sobie z przytłaczającym smutkiem? Czy łatwo jest stać się szczęśliwym człowiekiem? Jak rozpoznawać, nazywać i radzić sobie z różnymi emocjami? Gra planszowa Emocje wydana w ramach serii Kukukryku to doskonała okazja dla całej rodziny, by wspólnie, niezależnie od wieku, uczyć się w ramach świetnej zabawy logicznie myśleć, panować nad swoimi uczuciami i poznawać samych siebie. Gra idealnie sprawdzi się jako pierwsza realna lekcja emocji dla każdego dziecka, a zarazem pozwoli wzmocnić rodzicom relacje ze swoimi pociechami, pomagając im objaśniać skomplikowany świat ludzkich uczuć. A wszystko to w ramach świetnej zabawy - wspólnej i dostarczającej inteligentnej rozrywki o złości, radości, niepokoju, gniewie, smutki, miłości i oczywiście szczęściu!

Dla kogo przeznaczona jest gra planszowa Emocje?

  • Gra przeznaczona jest 2-4 graczy, dzięki czemu wspólnie może bawić się cała rodzina lub grupa młodych przyjaciół pod okiem swoich opiekunów.

  • Gra odpowiednia jest dla uczestników powyżej 7. roku życia, a jako że górnej granicy nie przewidziano tak naprawdę każdy może spróbować swoich sił w pełnym niespodzianek świecie ludzkich emocji!

Jak grać w Emocje?

W grze planszowej Emocje ruszamy w podróż po świecie tytułowych emocji - zarówno tych pozytywnych emocji, jak i tych trudniejszych, ale przecież nieuchronnych. W ramach bezpiecznej i pełnej niespodzianek gry uczestniczy uczą, jak radzić sobie z najróżniejszymi emocjami - ta edukacyjna wartość wzbogaca zabawę, w ramach której gracze mierzą się z radościami, zaskoczeniami, smutkami. Wspólnie poruszamy się po planszy, sięgamy po kolejne karty zawierające zadania dotyczącej danej emocji, na które odpowiadamy za pomocą kolorowych żetonów. Pytania i zadania są merytorycznie przygotowane, napisane w jasny i zrozumiały dla dzieci sposób - z łatwością można je również wykorzystać do rozmowy o emocjach!

Emocje - zawartość pudełka

  • Duża puzzlowa, kolorowa plansza, którą wspólnie układamy przed przystąpieniem do rozgrywki

  • Duża kostka i 4 pionki służące do poruszania się po planszy i reprezentujące graczy

  • 112 kart z ekscytującymi zadaniami

  • 16 okrągłych tafelków z poszczególnymi emocjami

  • Szczegółowa, prosto i precyzyjnie napisana instrukcja

Gra Emocje - opinie

Gra planszowa Emocje stanowi świetną okazję do wspólnej zabawy i rozmowy o swoich uczuciach, które czasami potrafimy ujarzmić, a czasami dajemy się ponieść. Łącząc w sobie rozrywkę i elementy psychologii zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, Emocje są doskonałą pomocą w poznawaniu siebie, swojej osobowości i swojego otoczenia. Trochę na wesoło, trochę na poważnie, trochę zabawy, trochę rozmowy, świetne wykonanie, kolorowa szata graficzna i garść ciekawych pomysłów - idealnie wyważone proporcje sprawiają, że grę planszową Emocje powinna mieć na swojej półce każda rodzina!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

837491
Ładowanie...