El diario de Val. Lekturka uproszczona dla...
Letnie wakacje Val zaczynają się rozczarowaniem, ponieważ jej rodzice wybierają wieś zamiast miasta. Val początkowo się nudzi, ale wszystko się zmienia pod wpływem wyjątkowej osoby. Książka porusza słownictwo dotyczące miast i wakacji, a także zagadnienia gramatyczne, takie jak czasy i zaimki. Zawiera ćwiczenia z rozumienia tekstu i przygotowanie do egzaminu DELE. Poziom 3 - do 1000 słów (B1).Czytaj więcej
- Wydawnictwo: ELI Publishing Group
- Data premiery: 2015-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 64
- Wymiary: 208 x 148
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3034664
Tytuł
El diario de Val. Lekturka uproszczona dla...
Autor
Wydawnictwo
Język
hiszpański
Liczba stron
64
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2015-01-01
Rok wydania
2015
Wymiary
208 x 148
Wysokość
148 mm
Długość
208 mm
Nasza cena
40,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “El diario de Val. Lekturka uproszczona dla...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









