Xi

Ekstremalna strzelnica Navala

"Ekstremalna strzelnica Navala" to kompendium wiedzy dla wszystkich adeptów strzelectwa!Naval - człowiek-legenda, były operator elitarnej jednostki GROM, od lat dzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie posługiwania się bronią. Do wspólnej pracy nad książką "Ekstremalna strzelnica Navala" zaprosił swojego przyjaciela Tyluta, również służącego w GROM-ie. Efektem tej kooperacji jeCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Bellona
 • Data premiery: 2020-11-12
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 108
 • Wymiary: 235 x 165 x 10

"Ekstremalna strzelnica Navala" to kompendium wiedzy dla wszystkich adeptów strzelectwa!

Naval - człowiek-legenda, były operator elitarnej jednostki GROM, od lat dzieli się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie posługiwania się bronią. Do wspólnej pracy nad książką "Ekstremalna strzelnica Navala" zaprosił swojego przyjaciela Tyluta, również służącego w GROM-ie. Efektem tej kooperacji jest kompleksowy poradnik dla każdego amatora strzelectwa, złożony wyłącznie z rzetelnych, przydatnych w praktyce informacji.

Naval i Tylut widzą swoją misję w edukowaniu społeczeństwa w zakresie umiejętności posługiwania się bronią na gruncie cywilnym, ze szczególnym naciskiem na kwestie bezpieczeństwa oraz rozumienia konsekwencji, jakie może przynieść nierozwaga w tej dziedzinie. Naval przytacza tu zasłyszaną niegdyś myśl: Strzelcy dzielą się na tych, którzy mają respekt do broni i na tych, którzy będą mieli respekt do broni po wypadku. W Twoim interesie jest znalezienie się w tej pierwszej grupie - a "Ekstremalna strzelnica Navala" to znakomite narzędzie w tym procesie.

Treść poradnika obejmuje dokładne wyjaśnienie głównych aspektów szkolenia strzeleckiego. Przyswojenie tych informacji stanowi znakomite przygotowanie merytoryczne przed podjęciem nauki strzelania na strzelnicy (jak podkreśla Naval - zawsze pod opieką fachowego instruktora!). Autorzy powołują się przy tym na wiedzę zdobytą podczas specjalistycznego szkolenia i działań bojowych w GROM-ie.

Strzelectwo według Navala i Tyluta może być także odskocznią od codzienności: posługiwanie się bronią wymaga maksymalnej koncentracji, dlatego za wałem ochronnym strzelnicy pozostawia się wszystkie problemy i rozpraszające myśli. Przez kilka chwil jesteś tylko Ty, tarcza i broń, dlatego strzelając odpoczywasz od wszystkiego innego.

Przed rozpoczęciem kariery autorskiej Naval przez 14 lat służył jako operator w zespole bojowym GROM-u, a wcześniej - jako żołnierz 1 Pułku Specjalnego. Brał udział w misjach na terenie Libanu, Afganistanu, Iraku i obszarze Zatoki Perskiej. Jest kawalerem najwyższych polskich odznaczeń wojskowych, w tym Krzyżem Kawalerskim i Krzyżem Komandorskim Orderu Krzyża Wojskowego.

Obecnie Naval zajmuje się mentoringiem, działalnością w organizacjach pozarządowych oraz edukacją w dziedzinie strzelectwa. Jest autorem 9 książek, prowadzi także program telewizyjny "Strzelnica Navala", do którego zaprasza znane osoby ze światas sportu.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2916246
Tytuł
Ekstremalna strzelnica Navala
Autorzy
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
108
Data premiery
2020-11-12
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
235 x 165 x 10
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
0.39
Długość
235
Głębokość
165
Wysokość
10
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

O Autorze


2916246
Ładowanie...