Ekslibrisy
Ekslibrisy to umieszczane w książkach znaki własnościowe. Początkowo, zwykle wykonywane przez rzemieślników, jedynie oznaczały posiadacza danego egzemplarza; pod koniec XIX wieku, gdy ich projektowaniem zajęli się wybitni plastycy, stały się raczej obiektem kolekcjonerskim coraz luźniej związanym z książką, budzącym zainteresowanie licznych zbieraczy. Katalog przedstawia zbiór ekslibrisów przechCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Muzeum Narodowe we Wrocławiu
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 558
- Wymiary: 250 x 175
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3487446
Tytuł
Ekslibrisy
Wydawnictwo
Liczba stron
558
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2023
Wymiary
250 x 175
Wysokość
175 mm
Długość
250 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
67,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ekslibrisy” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










