Xi

Egzamin ósmoklasisty. Na 100%. Repetytorium. Język angielski

Przedstawiamy najlepszą książkę dla każdego ósmoklasisty, który chce szybko, sprawnie i skutecznie przygotować się do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Książka zawiera wszystkie potrzebne na egzaminie działy tematyczne wraz z bogatym zasobem słownictwa, rozdział obejmujący potrzebne zagadnienia gramatyczne oraz część poświęconą formom pisemnym, z jakimi uczeń może zetknąć się na egzaminie.WieCzytaj więcej

Przedstawiamy najlepszą książkę dla każdego ósmoklasisty, który chce szybko, sprawnie i skutecznie przygotować się do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Książka zawiera wszystkie potrzebne na egzaminie działy tematyczne wraz z bogatym zasobem słownictwa, rozdział obejmujący potrzebne zagadnienia gramatyczne oraz część poświęconą formom pisemnym, z jakimi uczeń może zetknąć się na egzaminie.
Wielkim atutem książki są znajdujące się w każdym rozdziale zadania, których konstrukcja odpowiada dokładnie budowie zadań egzaminacyjnych, oraz przykładowe arkusze egzaminacyjne. Nagrania do zadań można odsłuchać, skanując dołączone kody QR, lub znaleźć na stronie internetowej Wydawnictwa.
Książka posiada niezwykle nowoczesną i dynamiczną, kolorową szatę graficzną, wzbogaconą licznymi grafikami, tabelami, zdjęciami. Dzięki temu najważniejsze treści są od razu widoczne, a nauka jest łatwa i przyjemna.
Polecamy ósmoklasistom!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
860260
Tytuł
Egzamin ósmoklasisty. Na 100%. Repetytorium. Język angielski
Producent
Klasa
8
Rodzaj
kompendium, repetytorium, opracowanie
Język wydania
polski, angielski
Język oryginału
wielojęzyczny
Liczba stron
256
Data premiery
2019-02-28
Rok wydania
2019
Wymiary produktu [mm]
290 x 211
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.52
Długość
290
Głębokość
205
Wysokość
12
Nasza cena
20,90 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,6/5
28 recenzji
 • 5
  21
 • 4
  4
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  1
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marlena B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-04
  Polecam przed egzaminem! Solidne podsumowanie, zadania. Pozycja obowiązkowa.
 • Agata C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-16
  Produkt pozwala zapoznać się z przebiegiem i materiałem niezbędnym do egzaminu.
 • Piotr M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-05
  Uważam, że produkt bardzo fajny, Dużo przydatnego słownictwa oraz co najważniejsze wszystko wytłumaczone w przystępny sposób.
 • Sara O. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-05-31
  Na rynku mamy dostępnych od groma i jeszcze więcej repetytoriów dla uczniów szkól podstawowych. Jednak tylko niewiele z nich zasługuje na szczególną uwagę. To na szczęście jest warte zakupu. Po pierwsze ze względu na cenę. Po drugie z uwagi na przejrzystość poszczególnych działów. Nic dodać, nic ująć. No może mogłoby być nieco więcej zadań. Generalnie serdecznie polecam.
 • Emilia N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-31
  To jedna z moich ulubionych książek do nauki języka angielskiego. Korzystam z niej dość często podczas zajęć dodatkowych. Uważam, że jest o niebo lepsza od tego, z czego dzieciaki korzystają obecnie w szkołach. Wiedza jest dobrze uporządkowana, jest estetycznie i klarownie, co sobie cenię. Nie mogę znieść tych pstrokatych podręczników, z których dziecko nic nie wyniesie, bo jest rozkojarzone infografikami, i trylionem obrazków na każdej stronie.
 • Ania K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-16
  Bardzo fajne repetytorium w o dziwo dobrej cenie. Zazwyczaj te wszystkie książki do nauki języków obcych są tak strasznie drogie Tutaj naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Jakoś na jak najwyższym poziomie, dużo ćwiczeń. Może niektóre wyjaśnienia zagadnień gramatycznych są mało oczywiste, ale nie szkodzi. Generalnie bardzo mi się podoba, więc polecam.
 • Adriana Z. Klient niezweryfikowany
  1.0
  2020-05-16
  Kupiłam ten podręcznik jakiś czas synowi, ale niestety zrobił tylko trochę zadań i rzucił w kąt. Niestety muszę podzielić jego odczucia i zarazem opinię. Książka jest bardzo chaotyczna, treści są moim zdaniem źle posegregowane, ciężko się z takiej książki uczyć. Nic nie trzyma się kupy. I jeszcze objaśnienia gramatyki są fatalne. Nic z tego nie rozumiem i na pewno gdybym nie znała czasów to na pewno z tą książką bym ich nie pojęła. Niestety jestem rozczarowana i nie polecam.
 • Paula I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  To zdecydowanie jedna z moich ulubionych pozycji, zawsze polecam ją wszystkim swoim uczniom. Zarówno w szkle, jak i na korepetycji. Gwarantuję, że po przerobieniu w całości materiału z tego podręcznika, egzamin będzie pestką. Fajnie, że aż tyle tu ćwiczeń dotyczących gramatyki. Tego zagadnienia nigdy za wiele, trzeba praktykować ile się da. Polecam z czystym sumieniem to repetytorium.
 • Milena O. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-05-06
  Dość dobry podręcznik, jednak raczej nie warty swojej ceny. Jest ona nieadekwatna do jakości. Materiał jest mocno spłycony, mało ćwiczeń i przykładów, które powinny według mnie stanowić 90% podręcznika. Plus za szatę graficzną i sam układ książki. Łatwo się w niej odnaleźć.
 • Marika G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Jak przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego to tylko z tym podręcznikiem. Jest tu dosłownie wszystko, od zwrotów, po słownictwo i oczywiście gramatykę. To właśnie temu ostatniemu zagadnieniu autorzy po święcili najwięcej stron – i dobrze. Moje dzieci są zadowolone. Polecam więc z całego serca.
 • Eliza O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-01
  Dobre repetytorium w dobrej cenie. W moim odczuciu o dziwo niskiej, jak na książkę do nauki języka angielskiego. Zazwyczaj są one strasznie drogie, a tutaj miłe zaskoczenie. No i zawartość także na wysokim poziomie, nie odbiegającym od innych książek tego typu. Treści są ciekawe, zadań bardzo dużo, wszystko dobrze wyjaśnione i prosty i zrozumiały sposób. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.
 • Sandra U. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2020-04-29
  Fajne, ale jak dla mnie nie najlepsze. Jako nauczycielka przerabiam różne książki tego typu, żeby znaleźć najlepsze i doradzić uczniom zakup. Tutaj jest zdecydowanie za mało treści poświęconych gramatyce, a to w końcu ona sprawia dzieciakom największy problem i jest najtrudniejsza do opanowania.
 • Radosław A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-25
  Z tą książką mój syn zdał egzamin w ósmej klasie celująco. Oczywiście pomocna była także nauka od korepetytora, ale uważam że i bez tego dałby radę. W książce poruszone są wszystkie najważniejsze zagadnienia. Od treści gramatycznych, po słówka, zwroty. Poza tym jest także ładnie wydana i kosztuje stosunkowo niewiele. Na pewno jest tańsza od pozostałych pozycji tego typu. Polecam w każdym calu. Dobrze zainwestowane pieniądze.
 • Grazyna L. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-22
  Repetytorium, jak repetytorium. Jak każde inne. Kupiliśmy dziecku za radą nauczycielki. Powiedziała , że to najlepsze źródło wiedzy, aby przećwiczyć materiał przed egzaminem. Syn nie narzeka, mówi że jest w porządku. Moim zdaniem tylko gramatyka jest nieco okrojona. No i przykłady mogłaby być ciekawsze, bardziej atrakcyjne dla ucznia.
 • Adam O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Bardzo fajne repetytorium. Moja mam kupiła mi je na około pół roku przez egzaminem ósmoklasisty. Przerobiłem całość samodzielnie, nie potrzebowałem żadnego korepetytora, czy kursu po lekcjach (jak większość znajomych z klasy). Jest tutaj wszystko co trzeba wiedzieć do egzaminu, a nawet więcej. Teraz już jestem po, dostałem się do wymarzonego liceum i dalej zaglądam do tej książki, żeby przypomnieć sobie niektóre zagadnienia gramatyczne. Polecam.
 • Anita W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Kupiliśmy to repetytorium za radą nauczycielki. Jest tanie (jak na książkę do nauki języka obcego) i bardzo dobrze opracowane merytorycznie. Mimo, ze książka kupiona z myślą o synu, to ja także często gęsto do niej zaglądam. Przede wszystkim fajnie wytłumaczona jest cała gramatyka. Dużo przykładów i od groma ćwiczeń. Bardzo mi się podoba ta pozycja, poleca gorąco!
 • Bozena Z. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-15
  Świetne repetytorium. Śmiem nawet twierdzić że jedno z najlepszych na rynku. Poszczególne działy, takie jak słownictwo, zwroty, czy gramatyka zostały bardzo szczegółowo opracowane. Dużo wyjaśnień, mnogość przykładów i wiele ćwiczeń aby sprawdzić zdobytą wiedzę. Jedyny minus to szata graficzna. Książka jest zbyt podręcznika, nie zachęca do nauki, mogłaby być bardziej atrakcyjna. Niemniej to nie jest najważniejsze.
 • Maria L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-10
  Moim zdaniem nie ma w tej cenie lepszego repetytorium do języka angielskiego. Jest ładnie wydany, trochę minimalistyczny, ale to w końcu podręcznik, który ma być źródłem wiedzy, a nie jakaś literatura do poczytania przed snem. Najbardziej przypadło mi do gustu to w jaki sposób autor tłumaczy zagadnienia dotyczące gramatyki. Moim zdaniem temat został wyczerpany totalnie i oczywiście wszystko poparte zostało przykładami oraz ćwiczeniami, dzięki którym dziecko może przećwiczyć zdobytą wiedzę. Polecam.
 • Emilia N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  To moim zdaniem najlepsze repetytorium do nauki języka angielskiego jakie kiedykolwiek zostało wydane. Wszystkie informacje są przedstawione w bardzo przejrzysty i łatwy do zrozumienia sposób. Całą zdobytą wiedzę można bez problemu przećwiczyć za pomocą ćwiczeń. Na końcu znajdziecie słownik z najbardziej przydatnymi zwrotami. Polecam wszystkim osobom, które czeka jakikolwiek egzamin z języka angielskiego. Nie tylko ósmoklasistom.
 • Dawid S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-01
  To repetytorium bardzo pomogło mi gdy przygotowywałem się do certyfikatu. Informacje z nim zawarte są nieocenione, wszystko przedstawione w prosty i przejrzysty sposób. Do tego układ książki jest rewelacyjny. Bez problemu mogę znaleźć i namierzyć informacje, które akurat mnie interesują. Jedyne do czego mogę się przeczepić to dział z gramatyką. Mógłby być nieco bardziej dopracowany, mogłoby być więcej przykładów.
 • Wanda U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-26
  Egzamin ósmoklasisty na 100%. Repetytorium. Język angielski to pozycja obowiązkowa dla każdego młodego człowieka, który szykuje się do tego ważnego egzaminu. W książce znajdują się nie tylko ćwiczenia i zadania do wykonania, ale także cała masa treści teoretycznej, w tym dużo przykładów. Oczywiście jak zawsze najważniejsza jest gramatyka, która tutaj została wyjaśniona w fantastyczny sposób. Wszystko jest bardzo zrozumiałe. Polecam.
 • Ryszard K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Bardzo dobre repetytorium. Przerobiłem je na krótko przed egzaminem ósmoklasisty i bardzo mi pomógł. Jest w nim wszystko co potrzeba, choć moim zdaniem najbardziej przydatny jest dział z gramatyką. Z nią zawsze jest problem, a tu jest wszystko ładnie objaśnione. Do tego dużo przykładów i ćwiczeń. Polecam!
 • Oliwia G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Pracuję na tym podręczniku z uczniami podczas zajęć podstawowych. Uważam, że jest bardzo dobrze opracowany. Są w nim wszystkie najważniejsze informacje, powtórka słownictwa, sporo gramatyki, no i ćwiczenia. Polecam wszystkim uczniom, którzy szykują się do egzaminy ósmoklasisty. Z tym podręcznikiem na pewno zdacie celująco!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


860260
Ładowanie...