Xi

Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8

praca zbiorowa

Eduterapeutica SPE 4-8 to program multimedialny autorstwa Wydawnictwa Ei System. Jest to zestaw przygotowany dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - dysleksją, dysgrafią, dysortografią i dyskalkulią.Dysleksja to specyficzne trudności w nauce czytania i pisania, objawiające się trudnościami w nauce przy stosowaniu standardowych metod nauczania. Dysgrafia – częściowa lub całkowita utratCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Ei System
 • Data premiery: 2020-03-27
 • Okładka: pudełko
 • Liczba stron: 417
 • Wymiary: 320 x 230

Eduterapeutica SPE 4-8 to program multimedialny autorstwa Wydawnictwa Ei System. Jest to zestaw przygotowany dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - dysleksją, dysgrafią, dysortografią i dyskalkulią.

Dysleksja to specyficzne trudności w nauce czytania i pisania, objawiające się trudnościami w nauce przy stosowaniu standardowych metod nauczania. Dysgrafia – częściowa lub całkowita utrata umiejętności pisania. Dysortografia sprawia z kolei, że osoba z tym zaburzeniem na skutek zaburzeń percepcji wzrokowej lub słuchowej zapisuje słowa błędnie. Dyskalkulia w końcu jest zaburzeniem zdolności wykonywania działań arytmetycznych.

Uczniowie, cierpiący na któreś z zaburzeń, najczęściej przejawiają trudności w poszczególnych umiejętnościach już na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Warto wtedy obserwować i diagnozować oraz skierować na specjalistyczne diagnozy do poradni psychologiczno-pedagogicznych. Następnie można wdrożyć działania, mające na celu pomoc w zakresie pisania, czytania czy liczenia.

Zestawy Eduterapeutica są skutecznym narzędzia terapii, która skupia się na strefie najbliższego rozwoju, stopniowo wyposaża dziecko w nowe funkcjonalne umiejętności i motywuje do aktywnego udziału w zajęciach i systematycznego treningu.

"Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8" to zestaw dodatkowych 417 kart pracy formacie A4. Karty są czarno-białe i mogą być zarówno wypełnione, jak i wcześniej skopiowane, by służyły większej liczbie uczniów. W zestawie "Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8" znajdują się karty obejmuje takie zagadnienia jak pamięć i percepcja wzrokowa (karty kolorowe), percepcja wzrokowa, liczby, ułamki, procenty, myślenie operacyjne, symetrie, odbicia, proporcje, pamięć stosunków przestrzennych, koncentracja, diagramy, zegary, monety, geometra, sprawność grafomotoryczna, umiejętności językowe, ortografia, kaligrafia.

Dzięki kartom uczniowie mają uatrakcyjnione zajęcia, co wpływa na lepsze uczenie się nowych umiejętności i przyswajanie wiedzy. To z kolei dobrze wpływa na samoocenę, ponieważ dzięki widocznym sukcesom uczniowie zdają sobie sprawę z mocnych i słabszych stron. Karty są uporządkowanie według działów, co umożliwia szybkie odszukanie odpowiednich obszarów, przejrzyste, proste - bez nadmiaru bodźców i zbędnych ozdobników.

Karty "Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8" są zgodne z podstawą programową dla klas 4-8. Ich stosowanie wpływa pozytywnie na rozwój poznawczy, percepcyjny, motoryczny, społeczno-emocjonalny i komunikacyjny.

Ei System jest wydawnictwem oświatowym, kompleksowo wspierającym terapię wszystkich uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych poprzez nowoczesne, multimedialne programy. Wydawnictwo bazuje na metodach stosowanych w trakcie zajęć z uczniami, co zostało docenione przez Polski Związek Logopedów i Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2846634
Tytuł
Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8
Autor
praca zbiorowa
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
417
Data premiery
2020-03-27
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
320 x 230
Okładka
pudełko
Waga Produktu [kg]
2.33
Długość
315
Głębokość
230
Wysokość
55
Nasza cena
188,19 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Eduterapeutica. Karty pracy SPE 4-8” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł
2846634
Ładowanie...