Xi

Dziewczyny chcą więcej to drugi album muzyczny Katarzyny Miller - jednej z najbardziej znanych polskich psycholożek. Na płycie wydanej nakładem nowopowstałego polskiego wydawnictwa Musicstarter słuchacze znajdą utwory liryczne, sentymentalne ale też wesołe i kabaretowe. Nie zabraknie również tango, które artystka darzy szczególną sympatią oraz niecodziennych gości. Swój muzyczny udział w albumie mają Piotr Fronczewski, Janusz Chabior oraz dyrektor artystyczny projektu Maciej Szulc.

To jest płyta o różnych miłościach. Nawet bym powiedziała tak: dwanaście rodzajów miłości, a może nawet więcej, bo w niektórych piosenkach na płycie tematem jest zmieniająca się miłosna sytuacja. Więc o miłości. O polityce mi się nie chce, o kwiatkach i ptaszkach też nie.

Muzyka daje mi energię, daje mi poczucie, że mam na co czekać. Cieszy mnie fakt, że moje wiersze zyskują w piosenkach swoje własne życie. - tak artystka mówi o albumie.

Charyzmatyczna, odważna, dowcipna, pogodna i szczera - psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej, w lekki satyryczny sposób zwraca uwagę na błędne schematy, stereotypy i uprzedzenia w relacjach między dwójką ludzi.

Kasia jest autorką wszystkich tekstów oraz melodii, a aranżację swoich utworów powierzyła Maciejowi Szulcowi wokaliście oraz dyrektorowi artystycznemu albumu, pracującemu nad nimi w duecie z producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą Tomaszem Harrym Waldowskim.

Album powstał przy współpracy dystrybucyjnej z Agora S.A. oraz Agora Digital Music. Partnerami albumu są ZAIKS, Sens oraz Wydawnictwo Zwierciadło.

Lista utworów:

1. Agatka

2. O rety!

3. Dziewczyny chcą więcej

4. Tamte noce

5. Musiałeś to powiedzieć

6. Jeśli to nie z Tobą

7. Nocne tango

8. On przychodzi z wiersza

9. Kocham

10. Nasze noce

11. Śmiech i łzy

12. Pięknie płynie czas

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

3362905
Ładowanie...