Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie (Magdalena Hermanowska) - tantis.pl
Xi

Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie

Magdalena Hermanowska, Janice Kaplan

(okładka twarda)

5/5
Wydawnictwo: Rebis
Liczba stron: 384

Kup w zestawie:

Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie
5/5
33,99 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
54,58 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 54,90 zł

33,99 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 31,57 zł

Opis

Bestsellerowa książka dziennikarki i byłej redaktorki pisma "Parade" Janice Kaplan zatytułowana "Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie" powstała w wyniku decyzji autorki, która w pewną sylwestrową noc obiecała sobie, że od tej pory będzie starać się ze wszelkich sił, by odczuwać wdzięczność i dostrzegać pozytywną stronę wszystkiego, co przytrafia się jej w życiu. Ten wyjątkowy poradnik dzięki naturalnej serdeczności, przejrzystej narracji z jednoczesną wnikliwością, ciepłemu humorowi i atrakcyjnym spostrzeżeniom pozwoli czytelnikowi zacząć pozytywnie myśleć i przeżyć swój najlepszy rok w życiu.

O czym jest książka "Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie"?

"Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie" Janice Kaplan oparte są na uświadomieniu sobie przez autorski, że zmiana nastawienia może dać jej moc kształtowania własnego samopoczucia, niezależnie od okoliczności. Bazując na swoich osobistych doświadczeniach i szeroko zakrojonych badaniach, Kaplan zgłębiła dobroczynny wpływ wdzięczności na niemal każdy aspekt życia, w tym małżeństwo i przyjaźnie, finanse i ambicje zawodowe oraz zdrowie i sprawność fizyczną. Tą wiedzą dzieli się z czytelnikami, bo wie, że to, jak się będzie czuła przez cały następny rok, będzie miało de facto mniej wspólnego z wydarzeniami, które mają miejsce - a bardziej z własnym nastawieniem i perspektywą. Zbierając w jedno cenne porady czerpane od psychologów, naukowców, lekarzy czy filozofów, autorka zabiera czytelników w pełną ciepła, inteligencji i dowcipu podróż, podczas której odkrywamy wartość doceniania tego, co się ma - tu i teraz.

"Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie" - opinie

Książka "Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie" złożona jest nie tylko z wartościowych porad, ale także obszernych rozmów z ekspertami, celebrytami i zwyczajnymi ludźmi, dzięki którym Janice Kaplan odkryła siłę wdzięczności i pozytywnego nastawienia, własnego poczucia spełnienia i szczęścia naszych bliskich. Siła tej książki wynika z tego, że autorka wyszła poza sztywne ramy typowego poradnika - to opowieść zaczerpnięta wprost z własnych osobistych decyzji i doświadczeń ukazujących drogę do projektu, jakim są "Dzienniki wdzięczności", które mogą naprawdę zmienić życie!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3306521
Tytuł Dzienniki wdzięczności. Jak jeden rok pozytywnego myślenia może zmienić twoje życie
Autor Magdalena Hermanowska, Janice Kaplan
Wydawnictwo Rebis
Liczba stron 384
Data premiery 2022-11-22
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 205 x 125
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 0.4
Cena detaliczna 54,90 zł
Nasza cena 33,99 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Zaispirowanawkuchni G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 13-12-2022 | Recenzja zweryfikowana
Mam dzisiaj dla Was recenzję książki, którą powinien przeczytać każdy z nas. Są to "Dzienniki wdzięczności" Janice Kaplan. Autorka bazując na swoich doświadczeniach oraz na badaniach pokazuje nam dobroczynny wpływ wdzięczności na nasze życie. Książka podzielona jest na cztery rozdziały, które zatytułowane są każdą z pór roku a każdy rozdział podzielony na podrozdziały, co pozwala usystematyzować otrzymane informacje. Książkę czyta się bardzo szybko bo jest pełna humoru, ciepła, zachęca do pozytywnego myślenia. Bo to właśnie pozytywne myślenie nas kształtuje. Często jest tak, że skupiamy się na jednej negatywnej rzeczy zamiast cieszyć się i doceniać dziesięć innych. Czy czasami tak nie macie? Bo ja niestety mam. Autorka namawia nas byśmy przestali marudzić a zaczęli cieszyć się tym co mamy, bo dzięki temu zyskamy energię do działania i odzyskamy dobre zdrowie fizyczne i psychiczne. Bardzo ciekawa i wartościowa pozycja.

Ewelina

Klient niezweryfikowany

4/5
| 27-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Pragnienie życia w wdzięczności u Janice Kaplan zrodziło się w głowie kilka minut przed północą w pewną noc sylwestrową, kiedy to autorka marzyła już o jednym. O tym by już wyjść z imprezy. Pani Janice ma cudownego męża, synów, przyjaciół i pracę, która przynosi jej wiele satysfakcji. Ale podobnie jak wielu z nas skupiała się na negatywach zamiast na pozytywach. Przykładem jest stary płaszcz, który pomimo lekkiego zniszczenia jest symbolem czegoś co było z nami przez jakąś cześć naszego życia. Dlaczego więc nie być za niego wdzięcznym, że nas ochraniał przed chłodem? Mamy tendencję do tego, że chcemy podziękować komuś za cos, ale coś nas przed tym powstrzymuje. Czy nie jest tak, że jak przytrafi nam się 10 rzeczy dobrych a jedna tylko zła, to małżonkowi właśnie o tej jednej będziemy opowiadać? Czy nie jest tak, że często skupiamy się nad tym czego nam brakuje, niż na tym co już mamy? Autorka podpowiada jak zmienić swoje nastawienie. Jak poczuć się lepiej i szczęśliwszym. Wystarczy prowadzić przez rok dziennik wdzięczności. A co można być wdzięcznym każdego dnia? • Za przystojnego męża który nie ma nic przeciwko zmywaniu, • Za pracę, która daje nam wiele satysfakcji • Za utratę pracy, bo dzięki temu możemy znaleźć lepszą, • Za zdrowie, I wiele innych przykładów, które znajdziecie w książce, Nie są one żadnym odkryciem, ale zapominamy o nich w biegu życiu. I na pewno wpadniemy na kolejne jeśli tylko zatrzymamy się na chwilkę i zastanowimy się nad tym, za co chcemy podziękować. Autorka podkreśla to, by przestać marudzić i narzekać, a docenić to co się ma. Wyciągać pozytywy nawet z przykrych zdarzeń. Dzięki temu zmienimy swoją postawę, zyskamy więcej energii i chętniej zmierzymy się z każdym dniem. Zaczniemy odnosić sukcesy, a także poprawimy swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Tak jak wspomniałam na początku. Mi już lepiej patrzyła się na szarówkę za oknem po samym przeczytaniu tej książki. Książka posiada ciekawą konstrukcje. Podzielona jest na cztery rozdziały o tytule kolejnych nazw pór roku. A każda pora roku podzielona jest na 3-4 podrozdziały, dzięki czemu poradnik czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Książka ta na pewno jest świetnym prezentem dla kogoś bliskiego. Bardzo polecam!

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...