Xi

Dzienniczek wdzięczności #365

Badania potwierdzają, że umiejętność doceniania codziennych łask zapewnia człowiekowi poczucie szczęścia. Odczuwana każdego dnia wdzięczność wpływa na poprawę zdrowia, wprawia w dobry nastrój i pomaga w budowaniu relacji międzyludzkich. Ponadto zachęca ludzi do spełniania marzeń oraz realizowania zadań, jakie przed sobą stawiają. Dzięki tej książce możesz wyrażać swoją radość każdego dnia!"DzienniCzytaj więcej

Badania potwierdzają, że umiejętność doceniania codziennych łask zapewnia człowiekowi poczucie szczęścia. Odczuwana każdego dnia wdzięczność wpływa na poprawę zdrowia, wprawia w dobry nastrój i pomaga w budowaniu relacji międzyludzkich. Ponadto zachęca ludzi do spełniania marzeń oraz realizowania zadań, jakie przed sobą stawiają. Dzięki tej książce możesz wyrażać swoją radość każdego dnia!

"Dzienniczek wdzięczności" to propozycja dla wszystkich osób, które chcą podziękować za wszystkie dobre rzeczy ze swojego życia. Ta wyjątkowa książka pomaga w docenieniu codziennego szczęścia i w rozwoju duchowym. Nie szukaj jakiegoś specjalnego miejsca lub niezwykłej chwili, by to wyrazić. Wystarczą zwyczajne zajęcia wykonywane każdego dnia. Nie trzeba szczególnych wydarzeń, by przemyśleć swoją codzienność oraz docenić piękno, które nas otacza! Szczęście bardzo często znajduje się naprawdę blisko, trzeba tylko je zauważyć.

365 dni z "Dzienniczkiem wdzięczności" staje się doskonałą okazją na to, by wyrazić radość i przypomnieć sobie, co w życiu jest najważniejsze. Zawiera zadania, specjalnie opracowane tematy skłaniające do przemyśleń, a także porady, ułatwiające poradzenie sobie z codziennymi problemami. Dodatkowo w środku znajdziesz oddzielone miejsce na własne zapiski oraz pomocne ćwiczenia manualne. Nie musisz zaczynać od pierwszej strony. Wybierz dzień, który uznasz za najlepszy i rozpocznij przygodę z tą wyjątkową książką. Wyraź swoją wdzięczność oraz skorzystaj ze wskazówek opracowanych przez profesjonalnego psychologa, Mimmo Armiento. Z odwagą popatrz na następne dni, doceń najważniejsze wartości i zaplanuj nowe zadania!

Mimmo Armiento to znany psycholog i psychoterapeuta. Prowadzi wykłady, organizuje zajęcia terapeutyczne oraz pisze książki. Jest związany z ideą Pozytywnej Psychologii, a w swojej pracy zwraca uwagę na przekazywanie wartości chrześcijańskich. Razem z żoną założył stowarzyszenie "Misleading as Love", które pomaga zakochanym ludziom w przezwyciężaniu problemów w relacjach z najbliższymi osobami.

Książka znajduje się w ofercie Wydawnictwa Edycja Świętego Pawła. Swoją działalność rozpoczęło już w 1934 r. w Częstochowie, gdzie na początku pełniło funkcję drukarni. Wydawca oferuje książki o chrześcijaństwie, pomagające w rozwoju duchowym. Udostępnia również różne wydania Pisma Świętego. Znajdziesz tu ponadto kalendarze, poradniki i przewodniki duchowe.

Sprawdź także "365 myśli na dzień dobry" lub "Bądź piękna i szczęśliwa przez cały rok" od tego wydawcy!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3018058
Tytuł
Dzienniczek wdzięczności #365
Liczba stron
384
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
187 x 128
Okładka
okładka zintegrowana
Długość
120
Głębokość
180
Wysokość
128
Nasza cena
39,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
8 recenzji
 • 5
  7
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Anita M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-24
  Polecam gorąco wszystkim do ubogacających przemyśleń i nadania większej wartości swojej codzienności. Dzienniczek wdzięczności to niezapomniany każdy dzień z Twojego życia.
 • Alicja T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-10-08
  Polecam dla każdego, kto chce pracować nad sobą. Książka jest rewelacyjna, super pomysł z zapisywaniem notatek w książce, bo od razu wszystkie informacje i przemyślenia są w jednym miejscu. Bardzo polecam każdemu.
 • Kinga P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-27
  Rewelacyjna książka, bardzo inspirująca i motywująca do pracy nad sobą, ja z dzienniczka zrobiłam sobie już codzienny rytuał :) Bardzo lubię wracać do notatek z poprzednich dni, dlatego fajnie że w książce jest na nie miejsce, mam wszystko razem. Treść jest mądra, przemyślana i moim zdaniem trafi nawet do ludzi spoza grona praktykujących chrześcijan, bo wartości te są dobrze wyważone. Gorąco polecam ją każdemu!
 • Judyta R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-25
  Bardzo się cieszę, że wydawnictwo katolickie wypuściło taką ksiażkę, bo tematyka kojarzy się wielu ludziom z prawem przyciągania i new ageowymi bzdurami, a niesłusznie. To bardzo skuteczna technika psychologiczna, a stempel chrześcijańskiego wydawnictwa może przekonać do niej powątpiewających ludzi. Sam pomysł na książkę też oceniam pozytywnie, jest i trochę do poczytania, i miejsce na własne zapiski. Polecam zrobić prezent komuś albo sobie i poczuć się lepiej, bo że się poczujecie, to pewne.
 • Kamila G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-23
  Praktyka wdzięczności zmieniła moje życie - i piszę to z pełnym przekonaniem. W ten sposób nauczyłam się dostrzegać, ile dobra mnie otacza, wyzbyłam się negatywnych myśli, przestałam porównywać się z innymi. Taki dzienniczek jest świetną pomocą w praktyce wdzięczności, można wyżyć się kreatywnie, wskazówki i ćwiczenia pomagają czasem spojrzeć na życie z innej perspektywy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł
3018058
Ładowanie...