Dzień sznura
Upalne lato 1831. Wojska powstańcze cofają się na wszystkich frontach, a korpus Paskiewicza przekracza Wisłę, aby zaatakować Warszawę od zachodu. W wojsku rosyjskim szaleje zaraza, ale pierwsi chorzy padają też pośród powstańców, a także mieszkańców stolicy. Porucznik Jacek Olszowski, weteran wojen napoleońskich i pierwszy prywatny detektyw Warszawy, znów zaciąga się do wojska i walczy w obronCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
- Data premiery: 2021-01-27
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 328
- Wymiary: 207 x 138
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2909932
Tytuł
Dzień sznura
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
328
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-01-27
Rok wydania
2021
Wymiary
207 x 138
Waga
0.28 kg
Wysokość
18 mm
Długość
205 mm
Głębokość
135 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
23,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dzień sznura” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









