Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 3-5  » Książki do nauki pisania, liczenia, mowy

Książeczka "Dzień dobry, kotku!", wydana w serii "Akademia mądrego dziecka" to wyjątkowa pozycja, wspierająca rozwój malucha. Przeznaczona już dla dwulatków rozwija sprawność manualną i angażuje dziecko w zabawę, zapewniając mu wiele wrażeń.

"Dzień dobry, kotku!" to jedna z książeczek z podserii "Pierwsze bajeczki".

"Dzień dobry, kotku!" to:

  • przyjazne, kolorowe ilustracje Nathalie Choux

  • prosta i sympatyczna historyjka o uroczych kotach w tłumaczeniu Katarzyny Grzyb

  • grube, kartonowe strony z zaokrąglonymi rogami, bezpiecznymi dla dziecka

  • angażujące ciekawość dziecka ruchome obrazki, które można przesuwać małym paluszkami

  • "akcja" w ilustracjach na każdej stronie

W serii "Akademia Mądrego Dziecka" wydawane są książeczki dla najmłodszych dzieci. Charakteryzują się różnymi kształtami i formatami, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka, wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Książeczki są kartonowe, mają wycięte kształty, ruchome obrazki, zawierają także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki, część książeczek zawiera zmywalne pisaki - wszystkie świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

"Pierwsze bajeczki" to kolejna z serii "Akademii Mądrego Dziecka". Książki z serii zostały przygotowane tak, by pomagać najmłodszym w poznawaniu nowych słów, przygotowywać je do zdobywania wiedzy i nauki w przedszkolu, a także rozwijać sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość. Ruchome obrazki rozwijają dziecięcą sprawność i angażują dziecko w przygody bohaterów książeczki, co przynosi mu wiele zabawy.

Wydane przez HarperCollins książeczki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mocne, grube i twarde strony sprawiają, że książki są niebywale odporne na zniszczenia i trwałe. Odpowiednia ilość tekstu dostosowana jest do ilości uwagi, którą poświęcają jej maluchy.

Autorka książeczek "Akademia Mądrego Dziecka", Nathalie Choux, to urodzona w 1967 roku francuska ilustratorka, pisarka, dekoratorka. Opublikowała dotąd ponad pięćdziesiąt książek, w których dzieli się swoim poetyckim i niecodziennym wszechświatem zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

BogusŁawa C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 09-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Córeczka jest zachwycona książeczka. Codziennie do niej zagląda a wieczorem jest to obowiązkowy punkt przed spaniem. Uwielbia zwierzątka więc tematyka też jak najbardziej fajna. Obrazki bardzo ładne. Ma ruchome elementy co według mnie jest na plus bo bawi i za razem uczy. Wydaje się być solidnie zrobiona, pewnie długo będzie nam służyć. Cena też bardzo przystępna, zdecydowanie na każdą kieszeń. Bardzo polecamy!

Sandra Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 05-03-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajna książeczka dla każdego maluszka, mój synek jest zachwycony. Bardzo kocha kotki, a po przeczytaniu tej ksiąączki to kocha je jeszcze bardziej i chce mieć swojego. Szata graficzna jest obłędna, trochę jak za moich czasów dzieciństwa. Nie możemy doczekać się kolejnych pozycji tego autorstwa, a tymczasem te bardzo mocno polecamy! No i cena jaka super. Wg mnie to idealna propozycja na prezent

Ewa P.

Klient zweryfikowany

5/5
| 17-02-2021 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książeczka nawet dla półrocznego dziecka. Elementy ruchome, bardzo rozwijające wyobraźnię są stabilne i wytrzymałe, moje dziecko używa je już cały rok. Polecam !

Dostawa

2961306
Ładowanie...