Dzieło opata z Saint-Denis a architektura...
dr hab. inż. arch. prof. uczelni Mirosław Bogdan Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej oraz Studium dla Architekstów i Plastyków przy Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W latach 19932010 adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2010 roku kontynuuje działalność naukową i dydaktyczną na Wydziale Budownictwa i Architektury PolitecCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Śląsk
- Data premiery: 2023-01-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 306
- Wymiary: 206 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3454455
Tytuł
Dzieło opata z Saint-Denis a architektura...
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
306
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-01-01
Rok wydania
2023
Wymiary
206 x 142
Wysokość
142 mm
Długość
206 mm
Głębokość
280 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
38,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dzieło opata z Saint-Denis a architektura...” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










