Dzieje
Herodot z Halikarnasu przedstawia tu wyniki swych badań, żeby ani dzieje ludzkie z biegiem czasu nie zatarły się w pamięci, ani wielkie i podziwu godne dzieła, jakich bądź Hellenowie, bądź barbarzyńcy dokonali, nie przebrzmiały bez echa, między innymi szczególnie wyjaśniając, dlaczego oni nawzajem ze sobą wojowali. Tymi słowy Herodot rozpoczyna swoje dzieło i na wielu jego stronach stara się postaCzytaj więcej
- Wydawnictwo: vis-a-vis Etiuda
- Serie: Seria z Kalliope
- Data premiery: 2026-01-09
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 832
- Wymiary: 202 x 137
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3706266
Tytuł
Dzieje
Autor
Wydawnictwo
Serie:
Liczba stron
832
Typ okładki
twarda
Data premiery
2026-01-09
Rok wydania
2026
Wymiary
202 x 137
Waga
0.6 kg
Wysokość
137 mm
Długość
202 mm
Głębokość
50 mm
Szerokość
130 mm
Nasza cena
68,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dzieje” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









