Dzieciństwo Jezusa
Niespodziewane spotkanie pięcioletniego chłopca, mężczyzny i kobiety. Początek nowego życia, nowej tożsamości, nowej opowieści. David - chłopiec o nieskrępowanej wyobraźni - staje się dla Simona i Ines centrum świata. Zrobią dla jego dobra wszystko, wyruszą nawet w kolejną podróż w nieznane. Nie mam wspomnień. Ale obrazy wciąż istnieją, cienie obrazów. Nie umiem wyjaśnić, jak to się dzieje. IsCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Znak
- Data premiery: 2018-01-31
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 304
- Wymiary: 195 x 124
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
752146
Tytuł
Dzieciństwo Jezusa
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
304
Typ okładki
miękka
Wydanie
2
Data premiery
2018-01-31
Rok wydania
2018
Wymiary
195 x 124
Waga
0.39 kg
Wysokość
30 mm
Długość
195 mm
Głębokość
124 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
37,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dzieciństwo Jezusa” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










