Szukany produkt jest niedostępny - może podobny produkt?
Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:
Dzieci z Bullerbyn
(okładka twarda)
Wydawnictwo: | Nasza Księgarnia |
Liczba stron: | 376 |
Opis
To specjalne wydanie bibliofilskie najsłynniejszej powieści szwedzkiej pisarki, wciąż trafiającej do nowych pokoleń odbiorców. Książka została uzupełniona o tradycyjne opracowanie graficzne i ilustracje z pierwszego wydania, pochodzącego z 1957 r. Charakterystyczny styl zawdzięcza umiejętnościom cenionej ilustratorki, Hanny Czajkowskiej. To świetna okazja, by jeszcze raz wrócić do opowieści o sympatycznych dzieciach z małego, szwedzkiego miasteczka!
Sześciu młodych bohaterów przeżywa przygody podczas codziennych zabaw, które są proste, ale pełne niezwykłego uroku. Jedynym ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia! Lasse, Bosse, Lisa, Anna, Britta oraz Olle potrafią zwykły spacer zamienić w pełną niespodzianek wyprawę. Mieszkają obok siebie w trzech domkach, z których codziennie wyruszają szukać ciekawych zajęć w pozornie nudnym miasteczku, które w ich oczach staje się miejscem magicznym! To uniwersalna opowieść o barwnym świecie dzieciństwa, gdzie wszystko jest możliwe.
Astrid Lindgren to szwedzka pisarka, która zyskała rozgłos na całym świecie. Napisała kilkadziesiąt książek. Przetłumaczono je na około sto języków, a także wielokrotnie ekranizowano. Pisarka wkrótce stała się jedną z najbardziej wpływowych osób w całej Szwecji! W zasadzie, można ją także uznać za najpopularniejszą pisarkę literatury dziecięcej. Sama wielokrotnie wspominała, że nigdy nie chciała pisać dla dorosłych, a inspirację czerpała właściwie z własnego dzieciństwa. Otrzymała medal Hansa Christiana Andersena, International Book Award UNESCO, a także Order Uśmiechu. Jest również doktorem honoris causa Uniwersytetu Warszawskiego.
Wydawnictwo Nasza Księgarnia powstało w 1921 r. i jest jednym z najstarszych w Polsce. Przed wojną wydało mnóstwo podręczników szkolnych, książek edukacyjnych, a także oferowało literaturę dziecięcą. Od początku stawiało na współpracę z wybitnymi pisarzami. To wydawnictwo z niezwykle bogatą tradycją, które sięga jednak również po nowoczesnych autorów. W jego ofercie znajduje się mnóstwo książek twórców literatury polskiej oraz zagranicznej, a także wiele książek edukacyjnych i podręczników szkolnych.
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu | 258681 |
Tytuł | Dzieci z Bullerbyn |
Autor | Astrid Lindgren |
Wydawnictwo | Nasza Księgarnia |
Język wydania | polski |
Język oryginału | szwedzki |
Liczba stron | 376 |
Data premiery | 2004-09-24 |
Rok wydania | 2008 |
Wymiary produktu [mm] | 19 x 12 |
Okładka | okładka twarda |
Waga Produktu [kg] | 0.37 |
Cena detaliczna | 39,90 zł |
Nasza cena | 32,49 zł |
Powiązane tematy: | Nasza Księgarnia - dla dzieci 6-10 lat , Prezenty na Święta dla dzieci 5-10 lat, Prezenty na Święta, Literatura dziecięca |
Recenzje
Najczęściej kupowane razem:
Dostawa







