Dyslektyczne talenty
Czy wiedzieliście, że wielu wybitnych architektów, prawników i inżynierów a nawet popularnych pisarzy miało w dzieciństwie problemy z nauką czytania i pisania? W przełomowej książce Brock i Fernette Eide wyjaśniają, jak niepowtarzalny styl poznawczy wspólny dla 20 procent ludzi przekłada się na sukces w szkole, pracy i życiu prywatnym. Opierając się na specjalistycznej wiedzy w dziedziny neuroCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Harmonia
- Data premiery: 2019-05-08
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 328
- Wymiary: 235 x 165
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
885521
Tytuł
Dyslektyczne talenty
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
328
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2019-05-08
Rok wydania
2019
Wymiary
235 x 165
Waga
0.53 kg
Wysokość
15 mm
Długość
235 mm
Głębokość
165 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
165 mm
Nasza cena
35,99 zł
Opinie i recenzje książki Dyslektyczne talenty
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









