Dwanaście srok za ogon
NOWE WYDANIE ESEJÓW NAGRODZONYCH NIKE CZYTELNIKÓW 2017Ta książka sprawi, że wyciągniecie z szafy starą lornetkę i zaczniecie rozglądać się za atlasem ornitologicznym!Przyrodnicze lektury, ptasie obserwacje i wyprawy w teren mieszają się w opowieściach Łubieńskiego z oryginalnymi odwołaniami do świata sztuki, literatury, filmu i historii. Pliszka z wiersza Kapuścińskiego i dropie Chełmońskiego spotCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Agora
- Data premiery: 2025-04-09
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 296
- Wymiary: 216 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3607149
Tytuł
Dwanaście srok za ogon
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
296
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2025-04-09
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
216 x 142
Waga
0.44 kg
Wysokość
142 mm
Długość
216 mm
Głębokość
25 mm
Szerokość
140 mm
Nasza cena
46,89 zł
Symbol produktu:
9788383802299
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dwanaście srok za ogon” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









