Dwa tygodnie i jedna noc
Jest koszmarnym szefem. Ciągle chce więcej. Nie można od niego uciec.Tara, po miesiącach niepowodzeń, wreszcie uwierzyła, że los się do niej uśmiechnął - została zauważona przez boskiego Prestona Parkera, kilkukrotnego mistera Nowego Jorku, nieziemsko przystojnego miliardera. Nie spodziewa się tylko, że ten oszałamiający mężczyzna okaże się najgorszym szefem, jakiego tylko można sobie wyobrazić.DzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Papierowe Serca
- Data premiery: 2025-06-18
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 320
- Wymiary: 205 x 138
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3651510
Tytuł
Dwa tygodnie i jedna noc
Wydawnictwo
Liczba stron
320
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-06-18
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
205 x 138
Waga
0.29 kg
Wysokość
138 mm
Długość
205 mm
Głębokość
21 mm
Szerokość
135 mm
Nasza cena
33,69 zł
Symbol produktu:
9788384171974
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dwa tygodnie i jedna noc” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









