Xi

Duchy koni przemówiły

W Duchy Koni Przemówiły: o miłości, obecności i harmonii w świecie chaosu, Kathy Pike nawiązuje kontakt przez zasłonę (między światami) z dobrotliwymi i mądrymi Duchami Koni. Te nie-fizyczne istoty są pomocnymi sprzymierzeńcami, a ich przesłanie miłości skierowane do ludzi zostało przekazane kanałem stworzonym z czułością i mocą przez Kathy, która zapragnęła podzielić się ich perspektywą na różne Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Biały Wiatr
 • Data premiery: 2021-01-01
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 260
 • Wymiary: 230 x 158
W Duchy Koni Przemówiły: o miłości, obecności i harmonii w świecie chaosu, Kathy Pike nawiązuje kontakt przez zasłonę (między światami) z dobrotliwymi i mądrymi Duchami Koni. Te nie-fizyczne istoty są pomocnymi sprzymierzeńcami, a ich przesłanie miłości skierowane do ludzi zostało przekazane kanałem stworzonym z czułością i mocą przez Kathy, która zapragnęła podzielić się ich perspektywą na różne sprawy.
Między Kathy a światem duchów istnieje głęboka więź, czego dowodem jest zawartość tej książki. Autorka widzi to, co znajduje się po drugiej stronie i wie, jak rozmawiać z duchami należącymi do świata zwierząt. Książka Kathy jest tajemnicza, intrygująca i przemawia głosem Pradawnych. Już od pierwszych stron pulsuje energią o wysokiej częstotliwości. Prowadząc czytelników przez proces poszukiwania i poznawania sposobów na doświadczenie swojego Prawdziwego Ja, autorka łączy mądre rady Duchów Koni ze swoimi własnymi. Następnie bierze ten dar i, ostrożnie go dozując, pozwala czytelnikowi wynieść jak najwięcej mądrości z niewidzialnego świata. Ta książka na pewno ucieszy wszystkich miłośników koni, ponieważ te niesamowite zwierzęta przyjmują tu rolę mędrca, przewodnika i sprzymierzeńca co wielu ludzi wyczuwało już wcześniej, jednak zwykle nie byli w stanie opisać tego słowami.
To jednak książka nie tylko dla miłośników koni. Każdy, kto szuka wytchnienia od świata chaosu, w którym żyjemy, znajdzie pociechę i nadzieję w przekazach, jakimi dzielą się głosy przodków.
Może i wiesz, dokąd zmierzasz, może i nawet widzisz swoją ścieżkę, my jednak podróżujemy ponad linią drzew, i potrafimy zobaczyć, dokąd ta ścieżka prowadzi. Z naszą pomocą otrzymasz pomocne wskazówki, wsparcie i głęboką mądrość
Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3212145
Tytuł
Duchy koni przemówiły
Wydawnictwo
Liczba stron
260
Data premiery
2021-01-01
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
230 x 158
Okładka
okładka miękka
Długość
230
Głębokość
230
Wysokość
158
Nasza cena
57,29 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • _mama_wojtka_ Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-01-27
  Kolejna pozycja, która mnie intryguje. Książki, w których uwzględniona jest osoba, która ma nie-fizyczny kontakt z innym światem, z duchami w tym przypadku koni, które żyją, to dla mnie nowość. Nigdy nie zagłębiałam się w takie tematy, dlatego też podeszłam do tej książki z lekkim umysłem i bez żadnych uprzedzeń, z czystej ciekawości.
  Konie to bardzo mądre zwierzęta. Przypisana jest im szeroka symbolika. Autorka w swoje książce przekazuje mądrość, którą przekazały jej konie, doprawiając treść swoimi przemyśleniami i radami.
  ,,Duchy Koni Przemówiły" Kathy Pike to książka zdecydowanie dla osób, które szukają wewnętrznego spokoju, pragną odcięcia się na chwilę od chaosu, czy też wzmocnienia siebie i poszukują nadziei na lepsze jutro. Ludzie, którzy potrafią rozmawiać ze zwierzętami, rozumieją je lepiej niż inni, zawsze mnie pozytywnie zaskakiwały. W tym przypadku konie poprzez Kathy Pike przekazują informację jak znaleźć harmonię na tym świecie i na co zwrócić szczególną uwagę, jak postrzegać to, co nas otacza. To też idealna pozycja dla osób, które kochają konie. Jednak wymaga ogromnego skupienia. Jeśli ktoś siedzi w tym temacie , to będzie to dla niego łatwa książka. Osoby, które po raz pierwszy mają styczność z tym tematem, mogą na początku gubić się w treści. Czytając w pełnym skupieniu, znajdziemy wiele wskazówek, odnajdziemy ścieżkę, którą chcemy kroczyć. Spodobało mi się w tej książce to, że autorka bardzo indywidualnie podeszła do tematu i dozowała nam informacje w odpowiedni sposób, abyśmy po pierwsze nie zniechęcili się, a po drugie wynieśli jak najwięcej wiedzy dla samych siebie.
  To taka szczególna pozycja na rynku, tak myślę. Niecodzienna i wyjątkowa. Wydaje mi się, że wielu z Was znajdzie w tej pozycji coś dla siebie. Ja znalazłam w niej wiele na temat odnalezienia spokoju ducha.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. kwietnia, czwartek
0,00 zł
3212145
Ładowanie...