Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Drużyna marzeń Czterolatek. BOX

praca zbiorowa

(okładka etui kartonowe)

Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: WSiP
Serie: Drużyna marzeń

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
247,90 zł
230,43 zł
oszczędzasz 17,47 zł (7%)
-7%

122,30 zł

114,12 zł

oszczędzasz 8,18 zł (7%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 11,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Poczta Polska 10,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 10,99 zł

Opis

Dołącz do Drużyny Marzeń! Dzięki rewelacyjnym materiałom edukacyjnym, odpowiadającym na potrzeby współczesnego nauczyciela, poprowadzisz ciekawe zajęcia, skutecznie zachęcające dzieci do nauki. "Drużyna marzeń Czterolatek. BOX" to pudełko zawierające kompletny zbiór zadań Drużyny Marzeń, przeznaczony dla czterolatków. Znajdziesz tu 2 części kart pracy, a także wyprawkę plastyczno-techniczną. Produkt zapewnia znakomite wsparcie podczas codziennej pracy nauczyciela oraz potrafi bardzo łatwo zainteresować dziecko ciekawymi ćwiczeniami!

Kilkadziesiąt kart pracy Drużyny Marzeń to znakomity sposób na rozwój wielu umiejętności dziecka. Głównym zadaniem tych materiałów edukacyjnych jest ćwiczenie spostrzegawczości, logicznego myślenia i umiejętności grafomotorycznych oraz matematycznych. Ponadto zadania z kart połączysz tematycznie z pozostałymi produktami Drużyny Marzeń, tworząc w ten sposób spójne zajęcia. Natomiast dodatki interaktywne umożliwiają nauczycielowi rozszerzenie lekcji o materiały edukacyjne, również przygotowane przez autorów Drużyny Marzeń, ale dostępne na stronach internetowych. Ćwiczenia z kart pracy dobrze przygotowują dziecko do nauki czytania i pisania oraz liczenia.

Dzięki wyprawce plastyczno-technicznej dzieci uczą się rysować i wykonywać proste zadania techniczne. Publikacja jest podzielona na część matematyczną oraz część plastyczną. Znajdziesz tu 40 projektów plastyczno-technicznych, których zadaniem jest rozwój sensoryczny i ćwiczenie motoryki małej. Ponadto dzieci pozyskują podstawową wiedzę o różnych działach matematycznych. To świetny sposób, by wprowadzić pierwsze zadania geometryczne, wzmacniając wyobraźnię przestrzenną. Dzięki tym produktom dziecko ćwiczy też podstawowe umiejętności artystyczne, rozwijając poczucie estetyki już w najmłodszym wieku.

Drużyna Marzeń to nowoczesny program wychowania przedszkolnego, wpływający na 4 obszary rozwoju dziecka, czyli rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i poznawczy. Dzięki tym znakomitym materiałom edukacyjnym dzieci uczą się rozpoznawać oraz mówić o uczuciach i ćwiczą interakcje społeczne. Ważna jest tu również nauka współpracy, rozwijana dzięki zadaniom grupowym. Warto zwrócić uwagę, że produkty są projektowane w taki sposób, by nauczyciel mógł prowadzić zajęcia w grupach zróżnicowanych wiekowo. "Drużyna marzeń Czterolatek. BOX" sprawdzi się nie tylko podczas pracy z czterolatkami, ale także dzieci w innym wieku!

Dzięki Drużynie Marzeń nauczyciel otrzymuje dostęp do praktycznych poradników metodycznych i innych materiałów pomocniczych. Scenariusze zajęć, gry oraz programy edukacyjne umożliwiają prowadzenie zróżnicowanych lekcji, łatwo aktywizujących dzieci. Natomiast wykaz ogólnych celów dydaktycznych ułatwia nauczycielowi realizację planu zajęć i obserwację postępów grupy. Drużyna Marzeń to rewelacyjne produkty dla przedszkolaków w różnym wieku. Przejrzysty podział umożliwia wybór materiałów edukacyjnych oraz dopasowanie ich do potrzeb uczniów.

Zobacz, jak Drużyna Marzeń zachęca dzieci do nauki! To pięknie ilustrowane produkty, które przyciągają uwagę wyrazistym opracowaniem graficznym. Pełne szczegółów ilustracje, interesująca dla dzieci tematyka i prosty podział zadań znacznie ubarwiają lekcje, zapraszając dziecko na wspaniałą przygodę z nauką!

Kategorie "Podręczniki do przedszkola" i "Podręczniki szkolne" zawierają materiały edukacyjne, uwzględniające wymagania współczesnych szkół.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3267236
Tytuł Drużyna marzeń Czterolatek. BOX
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo WSiP
Rodzaj pakiet
Język wydania polski
Język oryginału polski
Data premiery 2022-06-30
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 330 x 230 x 45
Okładka okładka etui kartonowe
Waga Produktu [kg] 1.8
Cena detaliczna 122,30 zł
Nasza cena 114,12 zł
Serie: Drużyna marzeń

Recenzje

/5

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
4. października, wt. — 5. października, śr.
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. października, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
4. października, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...