Xi

Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie

Autorka - Anna Hazuka zabiera czytelników w podróż w głąb swojego życia. To lektura piękna i przyjemna, która ukazuje, w jaki sposób nasze życie może zmienić się o 180 stopni, jeśli tylko mu na to pozwolimy.Lektura skierowana jest głównie do mam lub kobiet, które macierzyństwo mają w planach, gdyż to ono właśnie odgrywa główną rolę. Jak wyglądała droga Anny Hazuki od kobiety, która nie widziała swCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Stacja 7
 • Data premiery: 2022-09-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 300
 • Wymiary: 202 x 142

Autorka - Anna Hazuka zabiera czytelników w podróż w głąb swojego życia. To lektura piękna i przyjemna, która ukazuje, w jaki sposób nasze życie może zmienić się o 180 stopni, jeśli tylko mu na to pozwolimy.

Lektura skierowana jest głównie do mam lub kobiet, które macierzyństwo mają w planach, gdyż to ono właśnie odgrywa główną rolę. Jak wyglądała droga Anny Hazuki od kobiety, która nie widziała swojej przyszłości w rodzinie pełnej dzieci, do mamy? Musicie przekonać się sami, zwłaszcza że jest to podróż piękna, głęboka i żywo przemawiająca do wyobraźni.

Autorka, jak sama przyznaje, szczęście lokowała raczej między karierą korporacyjną a pracą naukową, pod uwagę brała jeszcze męża. Brzmi to jak chłodna kalkulacja? W pewnym sensie taką właśnie była, kobieta przedstawia siebie, jako osobę twardo stąpającą po ziemi.

Była przekonana, że kompletnie nie nadaje się do roli mamy, czuła, że wszystko w niej przeczyło instynktowi macierzyńskiemu i jedyne dzieci, na jakie mogła sobie pozwolić, to te, które będą nazywać ją ciocią. Jednak nie porzuciła swoich planów, po prostu zupełnie zmieniła kierunek, w którym zmierzała i postawiła na miłość, czyli zdecydowała się być drugą.

To książka, która można dać w prezencie sobie samemu. O odkrywaniu sensu życia, wymarzonej pracy i zwykłego-niezwykłego szczęścia. Otwiera na miłość, odważną i uwalniającą. Nie jest to poradnik psychologiczny, lecz wciągający, pełen humoru i autoironii pamiętnik z podróży ku sobie'.

Jest to świeży, wyrazisty, katolicki głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia. Czytelnicy odnajdą w książce poruszający, bardzo osobisty zapis dojrzewania do akceptacji siebie i autentyczną historię "transformacji bidula w bohatera, cherlaka w mocarza, kurczaka w nieustraszonego orła".

Tę pozycję czyta się z zapartym tchem, choć przecież opowiada o sprawach przyziemnych. Jednak wiele czytelniczek odnajdzie w każdym słowie cząstkę siebie i swojej macierzyńskiej drogi. Niezależnie od tego czy macie jedno dziecko, czy wiele, czy dopiero kiełkuje w was myśl o macierzyństwie i plany na przyszłość, ta książka z pewnością trafi w wasze gusta. Poza wartościową lekturą, zagwarantuje pomoc w porządkowaniu myśli, pokaże różne perspektywy i natchnie do podjęcia właściwej decyzji.

Książka sama w sobie stanowi dowód, że marzenie o świadomym i satysfakcjonującym życiu może się ziścić. Nie znajdziecie w niej jednak zbędnego i napuszonego dydaktyzmu, lecz najprawdziwsze doświadczenia autorki i zupełnie nowe spojrzenie na macierzyństwo.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3256392
Tytuł
Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
300
Data premiery
2022-09-19
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
202 x 142
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
140
Głębokość
205
Wysokość
17
Nasza cena
31,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,6/5
5 recenzji
 • 5
  3
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Joanna P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-12-04
  Jedna z najlepszych książek o macierzyństwie. bardzo polecam
 • Agnieszka E. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-08-07
  Autorka absolutnie szczerze opisuje, jak to jest być kobietą w dzisiejszych czasach, choć robi to z perspektywy także mamy. Bardzo fajnie, zabawnie, życiowo opisana przemiana, ale także odkrywanie własnej kobiecości i co ważne, z podkreśleniem, że nie zawsze jest tak samo i nie zawsze się kończy, tak jak początkowo planujemy. Lecz w tych zmianach planów i założeń jest też piękna droga w głąb siebie i odkrywanie siebie na wielu wymiarach. Bardzo ważna pozycja, lecz raczej głównie dla mam lub przyszłych mam, myślę, że świetny pomysł na prezent na jakieś baby shower.
 • Paulina H. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-08-03
  Świetna, lekka i przyjemna lektura o tym, co z naszym życiem wyprawia (w wielu aspektach) macierzyństwo. Z jednej strony jak ważna to jest decyzja, ważna nie tylko dla kobiety, ale całego otoczenia w pewnym sensie, z drugiej strony pokazuje, że to owszem jest rewolucja, ale bez zbędnego dramatyzowania i dopisywania do tego jakiejś wyższej teorii. Jest sporo poczucia humoru, autoironii, autorka nie planowała być mamą kilkorga dzieci, a tak właśnie skończyła. Z jednej strony wplecione są wątki związane z religią, ale nie uprzedzajcie się. Książka prezentuje piękną podróż i odkrywanie siebie w zupełnie nowej roli.
 • Sonia W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-30
  Bardzo piękna książka o przemianie, jaką można przejść pod wpływem macierzyństwa, choć tak naprawdę mówi o zmianie jako takiej. Książka jest napisana przystępnym językiem, bez zbędnych dłużyzn i nadętych porad. To w zasadzie nie jest żaden poradnik, tylko historia autorki, taka całkiem normalna i w pięknym wymiarze pospolita. Wiele mówi o kobietach, o naszych i predyspozycjach, ale też w pewnym sensie o marzeniach. Polecam, zwłaszcza kobietom, które jeszcze mamami nie są, a planują :)
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł
3256392
Ładowanie...