Droga krzyżowa
radycja odprawiania drogi krzyżowej powstała w Jerozolimie. W średniowieczu rozpowszechnili ją franciszkanie, którzy oprowadzając pątników zatrzymywali się przy stacjach przedstawiających historię śmierci Jezusa. Liczbę czternastu stacji ustalono w XVII wieku. W kościołach katolickich droga krzyżowa przedstawiana jest w obrazach lub rzeźbach rozmieszczonych najczęściej na ścianach bocznych świątynCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Arystoteles
- Data premiery: 2026-02-18
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 60
- Wymiary: 292 x 210
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3721236
Tytuł
Droga krzyżowa
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
60
Typ okładki
twarda
Data premiery
2026-02-18
Rok wydania
2026
Wymiary
292 x 210
Waga
0.46 kg
Wysokość
210 mm
Długość
292 mm
Głębokość
8 mm
Szerokość
210 mm
Nasza cena
19,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Droga krzyżowa” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









