Xi
 • Książki
 • Biografie
 • Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem

Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem

Czy jest coś po śmierci? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek, wielu wierzy, że na pewno tak, inni mają wątpliwości, ale tylko nieliczni mają pewność. Wśród nich jest mąż Judy Landrieu Klein - autorki książki "Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem". Całe życie Berniego pełne było dramatów i pasji. Taka też okazałą się jego śmierć, kiedy w 2008 roku na dzień przedCzytaj więcej

Czy jest coś po śmierci? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek, wielu wierzy, że na pewno tak, inni mają wątpliwości, ale tylko nieliczni mają pewność. Wśród nich jest mąż Judy Landrieu Klein - autorki książki "Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem".

Całe życie Berniego pełne było dramatów i pasji. Taka też okazałą się jego śmierć, kiedy w 2008 roku na dzień przed Wigilią doznał zawału serca i ostatnie trzy miesiące swojego życia spędził na oddziale intensywnej terapii, wciąż umierał i zmartwychwstawał - jak mówili z czułością lekarze. A jego wędrówka do bram Raju spowodowała głębsze nawrócenie jego żony.

W swoich wspomnieniach Bernie bardzo wyraźnie pamięta swoją śmierć. Kiedy podążał w stronę światła, które prowadziło do Nieba i dotarł do jego bram nie mógł wejść do środka. Jednak "Cudowny mężczyzna", jak pieszczotliwie zaczęli nazywać go lekarze na oddziale, spotkał Jezu, aby powrócić na Ziemię i podzielić się ludźmi swoją dramatyczną historią.

Jest to historia nie tylko Berniego, ale także jego żony i wszystkich tych, którzy mają w sobie lęk. To lekcja poddania się woli Bożej. Autorka wierzy. że każdy człowiek ma doświadczyć chwały Bożej, a ona dotyka w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach - przez dotknięcie ciała lub serca.

"Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem" to historia dla wszystkich, którzy mają momenty zwątpienia w swoim życiu. Pozwalająca na znalezienie dowodu i świadectwa prawdziwej boskiej woli, która odmienia życie nie tylko jednego człowieka, ale całej jego rodziny.

Więc jeśli kiedykolwiek miałeś momenty zwątpienia w swoim małżeństwie, zastanawiałeś się czy jest dobrym i wystarczającym rodzicem lub jeśli zadawałeś Bogu pytanie Dlaczego ja? lub Dlaczego to mnie spotyka? to jest to książka napisana dla Ciebie.

"Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem" napisana przez Judy Landrieu Klein, która, razem z mężem, doświadczyła wielu trudności w swoim życiu, pokazuje, że mimo wielu trudności to cuda są możliwe i mogą przydarzyć się każdemu z nas. To mocne, poruszające i autentyczne świadectwo rodziny, która w obliczu spadających na nią kolejnych nieszczęść odkryła potęgę Bożego miłosierdzia i Jego niesamowitą moc.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
519601
Tytuł
Dotknąć nieba. Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
312
Data premiery
2015-07-17
Rok wydania
2015
Wymiary produktu [mm]
200 x 140
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.33
Długość
200
Głębokość
140
Wysokość
140
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
5 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Beata B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-10
  Książką "Dotknąć nieba" pokazuje jak wielkie znaczenie w zyciu (i zbawieniu) ma cierpenie. A konkretnie nasze podejscie do cierpienia i wiary. Niesamowita historia, bardzo poruszająca i dająca do myślenia. Sama książka jest bardzo ładnie wydana.
 • Łucja H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-07
  Książka która sprawiła, że zupełnie inaczej podchodzę do Boga. Mam poczucie że w końcu mogłam otworzyć się na jego wolę, i pozbywając się lęku i zwątpień zmieniłam moje życie.
 • Katarzyna J. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-01-05
  Książka, która może zmienić podejście do wiary. Mamy tutaj ludzka historie, rodziny takiej jak moja czy Wasza. Mamy życiowe tragedie, mamy miłość, i przede wszystkim mamy wiarę w Boga. Książkę czyta się szybko, ale z pewnością nie lekko i przyjemnie. To książka, której nie powinniśmy dawać innym w prezencie bo może za bardzo ingerowąc w ich życie jednak warto o niej rozmawiać. Jak dla mnie piękna, poruszająca, ale i trudna.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


519601
Ładowanie...