Xi
Polecamy podobne produkty

Kobieca seksualność była przez lata pomijana i tabuizowana na rzecz męskiej przyjemności. Roberta Rossi, włoska seksuolożka i przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej, postanowiła to zmienić. Na udostępnioną przez nią w Internecie ankietę, w której zadała najbardziej intymne pytania dotyczące seksualności, odpowiedziało aż 16 000 kobiet!

Potrzeba rozmowy na temat seksu, orgazmu i odczuwaniu przyjemności okazała się ogromna - jednak żeby się tym dzielić, potrzeba dużej zażyłości, zaufania i poczucia komfortu. Kobiety, inaczej niż mężczyźni, nieczęsto poruszają między sobą intymne tematy. Między innymi dlatego powstała ta książka: to poradnik napisany przez kobiety i dla kobiet, choć dla mężczyzn będzie równie cennym źródłem wiedzy.

„Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność” powstała w oparciu o uzyskane w ankiecie doświadczenia, a także informacje, które wzbudziły w badanych najwięcej wątpliwości i lęków. Na wstępie poznamy dokładną anatomię organów, która dla wielu wcale nie jest tak oczywista, odkrywając całą prawdę o wulwie.

Autorka z dużą dozą empatii i zrozumienia odpowiada na pytania, wprowadzając czytelnika w temat masturbacji, bez skrępowania pisze o seksie oralnym i analnym, a także zaskakuje naukowo potwierdzonymi faktami, demitologizując rolę seksu penetracyjnego. Wskazuje na wielowymiarowość seksu, nie omija też problemów i chorób.

Książka Rossi uspokaja, pozbawia niepewności i tabu. Mówi o tym, co sprawia przyjemność i jak tę przyjemność czerpać z seksu. Napisana w zrozumiały dla czytelnika sposób, z potężną dawką naukowej wiedzy, książka będzie świetnym wprowadzeniem do seksualności także dla nastolatek.

Kobieca seksualność jest zupełnie inna, niż męska - jest trudniejsza i skomplikowana. „Dochodzę…” uświadamia, że rozmowa o niej jest fundamentem. Rozmowa o seksie, orgazmie, potrzebach i przyjemnościach - nie tylko z partnerem, ale także z wewnętrznym "ja", aby polubić i zaakceptować samą siebie, odnaleźć siłę i odwagę, by siebie odkryć.

To książka, którą każda kobieta powinna dostać od swojego lekarza. Poradnik może zmienić nie tylko spojrzenie na seks, ale też na Was samych i uczynić obecne lub przyszłe relacje znacznie bardziej satysfakcjonującymi. Dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na trudne i krępujące pytania - pozycja obowiązkowa!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

2966469
Ładowanie...