Dobranoc, Tokio
Oniryczna powieść szkatułkowa, która oprowadzi cię po Tokio, jakie rzadko kto ma okazję oglądać. Zegar wybił godzinę pierwszą. Tokio pogrążone jest we śnie, lecz wśród wymarłych ulic i zaciemnionych budynków są ludzie, którzy nie śpią. Inspicjentka filmowa, która musi przed nastaniem świtu zdobyć osobliwe rekwizyty do kręconej produkcji.Pracownica telefonu zaufania dręczona zagadką zniknięcia jej Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Kirin
- Data premiery: 2024-09-25
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 220
- Wymiary: 211 x 153
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3543757
Tytuł
Dobranoc, Tokio
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
japoński
Liczba stron
220
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-09-25
Rok wydania
2024
Wymiary
211 x 153
Waga
0.27 kg
Wysokość
153 mm
Długość
211 mm
Głębokość
1 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
35,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dobranoc, Tokio” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










