Xi

Dla Lucy

Kradnę Tatum Bradshaw innemu mężczyźnie tylko dlatego, że nadarza mi się ku temu okazja. Dziewczyna myli mnie z kimś, z kim przyjaciele umówili ją na randkę w ciemno, a ja postanawiam, że zasługuje na kogoś tak punktualnego, jak ja – Emmett Riley. W końcu przyznaję się do swojej prawdziwej tożsamości i przekonuję ją, że nie jestem zbokiem – tylko złodziejem. Swoim seksownym uśmiechem i ciętym dowcCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Filia
 • Data premiery: 2024-03-06
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 352
 • Wymiary: 209 x 136

Kradnę Tatum Bradshaw innemu mężczyźnie tylko dlatego, że nadarza mi się ku temu okazja. Dziewczyna myli mnie z kimś, z kim przyjaciele umówili ją na randkę w ciemno, a ja postanawiam, że zasługuje na kogoś tak punktualnego, jak ja – Emmett Riley. W końcu przyznaję się do swojej prawdziwej tożsamości i przekonuję ją, że nie jestem zbokiem – tylko złodziejem. Swoim seksownym uśmiechem i ciętym dowcipem podbijam jej serce, proszę ją o rękę i rozpoczynamy idealne życie. Niestety perfekcja to iluzja, podobnie jak nasze śluby małżeńskie. Nikt nie jest w stanie przygotować człowieka na niewyobrażalne – na bolesny wyjątek od zasad życia. Wszystko rozpada się w zaledwie pół minuty, a ja muszę odnaleźć się w nowej sytuacji i dotrzymać słowa, że zawsze najbardziej będę kochał naszą córkę.
Dla Lucy dochowam tajemnicy, obserwując, jak moja żona zakochuje się w innym mężczyźnie.
Czy otrzymując szansę od losu… zdołam odzyskać żonę i ponownie poskładać z fragmentów nasze życie?

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3463908
Tytuł
Dla Lucy
Wydawnictwo
Liczba stron
352
Data premiery
2024-03-06
Rok wydania
2024
Wymiary produktu [mm]
209 x 136
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.36
Długość
209
Wysokość
136
Nasza cena
28,29 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2024-04-04
  ,, Powinieneś ją kochać bardziej, bo to kobieta, która czuje miłość i ból, która rozpoznaje poczucie winy i swoje niedoskonałości, a potem stara się z nimi uporać. "

  Milion punktów na dziesięć dla tej książki. I abyście mogli sami zacząć ją przeżywać, jedynie ogólnie opowiem o czym jest. Wyobraźcie sobie bowiem mężczyznę, któremu nagle kobieta wpadła w oko i w przypływu skorzystania z okazji, udaje, że jest kimś na kogo czeka. Poznajemy ich iskrzącą rozmowę wraz z dalszymi pięknymi dniami kwitnącej miłości. Jednak w opowieści mamy również czas teraźniejszy w którym mają dorosłą córkę i nie są już razem. Wciąż czytamy o pewnym sekrecie i tragedii, która ich spotkała dzieląc ich serca na pół. On bezgranicznie w niej zakochany czeka za nią, choć w jej progach pojawił się ktoś inny. Jego miłość jest tak silna, tak poruszająca i piękna, aż chce się płakać. Gdy patrzy na nią, widzi i czuje jej ból, jej zdenerwowanie i desperację. Ona pragnie sprzedać dom, gdyż nie daje rady ze wspomnieniami, a on najbardziej na świecie pragnie do nich wrócić. Każde z nich o coś się obwinia, bo nie potrafią ścierpieć tego co utracili. On czeka za nią nawet wtedy, kiedy wie, że tylko tydzień dzieli go przed całkowitą utratą jej osoby. Tak bardzo pragnie, by wróciła do domu, by śmiała się zaczepnie, by wciąż chciała dotykać go tak jak wtedy, gdy byli jeszcze młodzi. Nawet nie macie pojęcia jak bardzo was ta historia wzruszy. Do końca bowiem nie wiadomo co się z nimi stanie. To historia o bólu głębszym od oceanu i miłości trwalszej od głazu. Bo czy wy na pierwszym planie stawiacie swoje dzieci, czy też miłość rodzicielską? Autorka idealnie przemyślała dawkowanie nam historii, która rozpoczyna się czasem obecnym ze wspomnieniem przeszłości. Następnie co dochodzi do ważniejszych sytuacji, to wracamy do przeszłości w której dopiero się poznawali i uczyli odczuwać miłość. To opowieść o trudnych wyborach, a także traumie, która najlepiej aby nigdy nie dotknęła nikogo z nas. Nigdy bowiem nie wystarczy dbać o swoje pociechy tylko w domu, bo najokrutniejszy czas zaczyna się wtedy, kiedy same zaczną z niego wychodzić. Naprawdę, ogromnie polecam wam przeczytanie tej książki. Nawet się nie spodziewacie jak przepadniecie z nią przeżywając każdą emocję wraz z bohaterami. Najpiękniejsza na świecie!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 29. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 29. maja, środa
0,00 zł

Produkty od autora:


3463908
Ładowanie...