Dixit Dominus. Litaniae Lauretanae
Antonius Swoboda (1709 - po 1746) wstąpił do zakonu jezuitów w Jnie. Przez następne lata działał w Ołomuńcu, Tely, Pradze, Wrocławiu i Kłodzku, gdzie m.in. opiekował się zespołami muzycznymi tamtejszych konwiktów. W roku 1746 został wydalony ze zgromadzenia, po czym prawdopodobnie działał jako muzyk w jednej z licznych kapel regionu. Kompozycje publikowane w niniejszym zeszycie "Dixit Dominus i LiCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Sub Lupa
- Data premiery: 2020-01-01
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 54
- Wymiary: 306 x 218
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2971725
Tytuł
Dixit Dominus. Litaniae Lauretanae
Autorzy
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
54
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2020-01-01
Rok wydania
2020
Wymiary
306 x 218
Wysokość
218 mm
Długość
306 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
20,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dixit Dominus. Litaniae Lauretanae” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










