Xi
 » Książki  » Kuchnia i diety  » Diety, zdrowe żywienie


Dieta SIRT jest jedną z niewielu diet, która niczego kategorycznie nie zakazuje i nie narzuca, a jedynie zachęca, by po niektóre produkty sięgać częściej. W dodatku są to prawdziwe smakołyki, takie jak czekolada, truskawki, daktyle czy... czerwone wino. Okazuje się bowiem, co dokumentują liczne, poważne badania naukowe, że dzięki tym i kilku innym produktom, organizm uruchamia swój naturalny potencjał: szybciej spala niechciane kilogramy i lepiej radzi sobie z czynnikami, które zwykle utrudniają schudnięcie. Do nich należą stres, brak snu czy wszechobecne w wodzie, powietrzu czy nawet jedzeniu toksyny.
Dieta SIRT nie tylko odchudza, ale też odmładza i regeneruje. Zapewne dlatego już kolejny sezon jest jedną z najchętniej wybieranych diet. Nie jest skomplikowana, a wszystko, czego potrzebujesz, kupisz blisko domu. Poszczególne fazy diety są przejrzyste i pozwalają zmieniać nawyki na takie, które pomagają w dążeniu do szczupłej sylwetki.
W tej książce znajdziesz kompletny jadłospis na każdy etap diety. Są też propozycje przekąsek, po które warto sięgać po zakończeniu trzytygodniowego programu. Książka została uzupełniona o 45 nowych sirtuinowych przepisów, specjalnie dla osób, które chcą się wzmocnić po wysiłku, potrzebują ciepłego posiłku, marzą o czymś na słodko lub na przygotowanie czegoś smacznego mają kilka minut. Są też pomysły na słoiczki sirt do domowej spiżarni.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Anna K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Idealna wszystko czego oczekujesz by osiągnąć smukłą sylwetkę.

Irena K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 18-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka bardzo pożyteczna dla dbających o zdrowie. Dobrze opracowana dieta i proste przepisy.
Te zasady można przyjąć za stały sposób odżywiania. Polecam.

Izabela Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-10-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo pomocne przepisy dla rozpoczynających wejście w nowe, zdrowsze odżywianie się.

Dostawa

3088108
Ładowanie...