Xi

Dieta keto pod lupą. Niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa dieta w teorii i praktyce

Moore Jimmy

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią
Wydawnictwo: Wydawnictwo Galaktyka
Liczba stron: 336
-36%

49,90 zł

31,76 zł

oszczędzasz 18,14 zł (36%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Specjalna dieta polegająca na odpowiednim zmniejszeniu dawki węglowodanów na rzecz większej liczby tłuszczów może skutecznie pomóc Ci w walce z rozmaitymi chorobami, problemami zdrowotnymi oraz nadwagą.

Autor „Diety keto pod lupą” Jimmy Moore szczegółowo objaśnia charakterystykę tytułowej metody odżywiania, dając do zrozumienia czytelnikowi, dlaczego jej stosowanie jest tak istotne dla osób chcących zagwarantować sobie dobry stan zdrowia. Zdradza również terapeutyczne metody zastosowania ketozy, przedstawiając ją jako normalny stan metaboliczny oraz tłumaczy jak można go osiągnąć. Z kolei dla większego poparcia swoich słów prezentuje wypowiedzi dwudziestu dwóch ekspertów z dziedziny ochrony zdrowia i dietetyki, powszechnie uznawanych za autorytety, którzy sami w codziennej pracy stosują ten model dietetyczny.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 838735
Tytuł Dieta keto pod lupą. Niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa dieta w teorii i praktyce
Autor Moore Jimmy
Wydawnictwo Wydawnictwo Galaktyka
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 336
Data premiery 2018-11-05
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 155 x 229 x 38
Okładka Miękka
Cena detaliczna 49,90 zł
Nasza cena 31,76 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Lidia K.

5/5
| 10-05-2020
Ogromny plus stanowią przepisy kulinarne w ostatnim rozdziale. Kupiłam tę książkę bo zastanawiam się nad przejściem nad dietę ketogeniczną. Choć przeczytałam ją do końca, dalej nie mogę się zdecydować. Ale jestem pewna, że moja wiedza na jej temat znacząco się poprawiła.

Sara O.

5/5
| 10-05-2020
Ostatnio spotykałam się z wieloma artykułami na temat diety ketogenicznej. Pokazywane przemiany bardzo zachęcały do zastosowania keto, ale trudno było mi sobie wyobrazić, że nagle mam wyrzucić z jadłospisu węglowodany i opierać swoje żywienia głównie na tłuszczach. Dzięki tej książcce mogłam uporządkować swoją wiedzę, poznać zalety, sposoby prowadzenia samego procesu ketozy. Polecam wszystkim, którzy nie są do końca przekonani, że potrafią samodzielnie podejść do tej diety.

Jola Z.

5/5
| 28-04-2020
Jeśli ktoś myśli o przejściu na tego typu dietę, to powinien wcześniej przeczytać książkę Moore’a. Początkowo stosowano ją w celach medycznych, głównie do walki z padaczką. Obecnie niektórzy decydują się na nią wyłącznie w celach utraty wagi. Moore przy pomocy ekspertów z różnych dziedzin wyjaśnia jej specyfikę bardzo kompleksowo i czytelnie, tak aby móc podejśc do niej bez strachu o powikłania zdrowotne. Bardzo dobra robota!

Marcin G.

5/5
| 28-04-2020
Książka jest napisana zrozumiałym językiem i zawiera zbiór najważniejszych informacji na temat diety ketogenicznej. To połączenie teorii z praktyką, więc czytelnik może zarówno poznać założenia diety wraz z jej efektami, a zarazem wie, w jaki sposób ja przeprowadzić, aby osiągnąć sukces.

Eliza Z.

5/5
| 16-04-2020
Ketoza i sama dieta ketogeniczna brzmiały do tej pory zagadkowo. Nie do końca byłam przekonana, że taki sposób odżywiania może przynieść pozytywne efekty. Przyjaciółka poleciła mi jednak tę książkę i po jej lekturze zdecydowałam się przejść na keto. W poradniku zawarte są informacje podstawowe o całym procesie wprowadzania diety, jej skutkach itd. Informacje są rzeczowe i poparte naukowymi dowodami. Polecam wszystkim!

Marzena M.

5/5
| 16-04-2020
Kompletna publikacja na temat diety keto, czyli żywienia w sposób powodujący, że ogranizm czerpie energię z ciał ketonowych i tłuszczu. Bardzo pomocna m.in. dla osób zmagających się z różnego typu chorobami i nie tylko.

Sebastian G.

5/5
| 04-04-2020
Wprowadzenie w życie diety ketogenicznej może dać nam wiele pozytywów, a w szczególności zdrowie i świetną sylwetkę. W książce znajduje się wiele opinii naukowców, co było dla mnie bardzo ważne, bo w taki sposób informacje stają się bardziej wiarygodne. Ciekawie został opisany też sam proces ketozy. Polecam.

Barbara T.

5/5
| 04-04-2020
Bardzo dobra książka, pełna kompleksowej wiedzy. Jedyny minus – troszkę za dużo powtórzeń na temat tych samych rzeczy. Ale, cóż.. Przynajmniej lepiej weszło do głowy ;)

Janusz B.

5/5
| 23-03-2020
Nawet nie miałem pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak ketoza. Cieszę się, że zamówiłem u Państwa tę książkę. To nie na siłę wmawiana doktryna, która „na 100% pomoże mi zwalczyć wszystkie choroby”, jakich pełno jest ostatnio na rynku. To świetna naukowa publikacja poparta wypowiedziami ekspertów, bardzo rzeczowa i pomocna. Jestem zadowolony z zakupu. Pozdrawiam!

Olga O.

5/5
| 23-03-2020
Dieta ketogeniczna stanowi dla mnie pewną rewolucję w sposobie odżywiania. Pomimo wielu skrajnych opinii na jej temat zdecydowałam, że spróbuję ja zastosować. Początkowo moja wiedza nie była zbyt duża, więc sięgnęłam po książkę „Dieta keto pod lupą. Niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa dieta w teorii i praktyce”. Pozycja okazała się świetnym wsparciem, ponieważ zawarte są w niej opisy korzyści płynących ze stosowania tego systemu odżywiania, a także informacje na temat samej ketozy. Wszystko poparte zostało wypowiedziami ekspertów. Uważam, że naprawdę warto sięgnąć po tę książkę.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
22 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
23 Wrzesień, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
23 Wrzesień, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
23 Wrzesień, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
22 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
22 Wrzesień, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Ładowanie...