Xi

"Diament. Rodzina Monet" - czwarty tom najchętniej czytanej serii Young Adult ostatnich lat!

Tego nie możecie przegapić: kontynuacja losów Hailie Monet i jej braci już w księgarniach! Czwarta część topowego cyklu przynosi czytelniczkom ogromną dawkę wzruszeń, porywów serca i niezapomnianych emocji, a kolejne spotkanie z ulubionymi bohaterami bez wątpienia wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Co tym razem przygotowała dla Was Weronika Marczak? Przekonajcie się sami!

O czym jest książka "Diament"?

W swoim dwudziestodwuletnim życiu Hailie Monet doświadczyła tylu zmian, emocji i przygód, że swoją biografią mogłaby obdzielić co najmniej kilka osób. Dobrze wie, co znaczy kochać ponad wszystko i co można osiągnąć dzięki wielkim pieniądzom; zna również gorzki smak strachu, rozpaczy, utraty bliskich. Dziewczyna marzy teraz o spokoju i stabilizacji, a na ich poszukiwanie wyrusza do Barcelony, gdzie planuje podjąć studia medyczne. W planach ma także uczestnictwo w weselu jednego ze swoich braci.

Wszystko wydaje się układać po myśli Hailie, ale jej sielanka nie trwa zbyt długo. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, gdy w stolicy Katalonii - a dokładnie tuż pod drzwiami dziewczyny - staje dobrze jej znany Adrien Santan. Szybko okazuje się, że przeszłość lubi powracać jak bumerang, a prawdziwe uczucie nigdy nie wygasa do końca. Jak potoczą się losy Hailie i Adriena? Pewne jest jedno: niespodzianek i zaskoczeń nie zabraknie!

"Diament" Weroniki Marczak - Rodzina Monet z nowej perspektywy

Autorka prowadzi narrację dwutorowo - wydarzenia prezentowane są zarówno z punktu widzenia Hailie, jak i Adriena, co pozwala na głębsze zrozumienie motywacji obu bohaterów. Czytelnicy śledzą także kolejny etap dojrzewania Hailie, której daleko już do nastolatki z pierwszego tomu "Rodziny Monet": "Diament" prezentuje nam pewną siebie, świadomą kobietę, która nie boi się odważnie wyrażać swoich poglądów i walczyć o swoje mimo przeciwności losu. Lekkie pióro, zdolność do zaskakiwania czytelników i autentyczność opisywanych emocji sprawiają, że od powieści nie można się oderwać.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3424714
Ładowanie...