Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1 (Małgorzata Wójtowicz-Szefler) - tantis.pl
Xi

Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1

Małgorzata Wójtowicz-Szefler

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Difin
Liczba stron: 162

Kup w zestawie:

Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1
5/5
39,79 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
81,18 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 48,00 zł

39,79 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 37,89 zł

Opis

"Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz. 1" to znakomity przewodnik dla psychologów, pedagogów, studentów i rodziców. Publikacja ułatwia rozpoznawanie poziomu rozwoju małych dzieci. Dzięki niej odkryjesz, jak prowadzić badanie dziecka, a także jakie narzędzia diagnostyczne są używane podczas takich badań. W ten sposób możesz sprawdzić, w jaki sposób powinny rozwijać się dzieci w określonym wieku. Ponadto pozyskasz szczegółową wiedzę o niepełnosprawności.

Publikacja podejmuje tematykę rozwoju dzieci prawidłowo rozwijających się, zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. To świetne źródło wiedzy dla psychologa, terapeuty lub opiekuna, zamierzającego poszerzyć zakres swoich umiejętności. Małgorzata Wójtowicz-Szefler szczegółowo opisuje poszczególne narzędzia diagnostyczne, ułatwiając czytelnikowi wybór odpowiedniej metody.

"Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz. 1" znacznie ułatwia ocenę poziomu dziecięcego rozwoju. To niezwykle ważne zadanie przy organizowaniu wczesnej interwencji terapeutycznej. Dzięki publikacji określisz dobrze i słabo rozwinięte cechy dziecka. Następnie wybierzesz odpowiednią metodologię oraz zorganizujesz program terapeutyczny. Korzystając z porad Małgorzaty Wójtowicz-Szefler nauczysz się diagnozowania dziecka i formułowania wniosków lub orzeczeń. To świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć wiedzę o narzędziach diagnostycznych, stosowanych w przypadku dzieci w najmłodszym wieku.

Publikacja daje świetną okazję, by zapoznać się z badaniami Małgorzaty Wójtowicz-Szefler. Badaczka z wieloletnim doświadczeniem naukowym pomaga terapeutom przeprowadzić prawidłową diagnostykę. Odkrycie nieprawidłowości rozwoju w najmłodszym wieku jest niezwykle ważne. Dzięki temu można skutecznie pomóc dziecku na wczesnym etapie rozwoju. Autorka wprowadza czytelników w zagadnienia terminologiczne, a także omawia prawidłowe prowadzenie działań prognostycznych i diagnostycznych. Następnie prezentuje wiele znanych metod diagnostycznych, uzupełniając omówienie licznymi wskazówkami oraz pokazując najczęściej popełniane błędy.

Małgorzata Wójtowicz-Szefler jest psychologiem i adiunktem Katedry Psychologii Ogólnej i Rozwoju Człowieka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wykłada diagnozowanie oraz wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia dla studentów logopedii, psychologii oraz pedagogiki. Jest autorką wielu publikacji naukowych i poradników dla psychologów oraz terapeutów. Głównie zajmuje się psychologią rozwoju dziecka. Ponadto prowadzi zajęcia z dziećmi i rodzinami w przedszkolach, szkołach oraz ośrodkach pomocy dziecku i rodzinie.

W kategorii "Książki pedagogiczne, resocjalizacja" znajdziesz badania uznanych psychologów.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 764271
Tytuł Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1
Autor Małgorzata Wójtowicz-Szefler
Wydawnictwo Difin
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 162
Data premiery 2018-03-23
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 25
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.26
Cena detaliczna 48,00 zł
Nasza cena 39,79 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Helena W.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 31-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to pozycja, która nie bez powodu ma same dobre opinie. Ja podpisuje się pod nimi wszystkimi obiema rękoma. Super napisana, ciekawa, kilka rzeczy mnie mocno zaskoczyło, a to ciekawe, bo mam 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na plus ładna, estetyczna szata graficzna i dobra cena. Czy są jakieś minusy? Ja ich nie dostrzegam. Polecam gorąco.

Malwina G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to pozycja, którą kupiłam za sprawą dobrych opinii. Jestem psychologiem dziecięcym, dlatego zbieram takie cenne źródła wiedzy jak tylko się da, a to naprawdę skarbnica o rozwoju maleństwa. Super napisana, fajnym językiem, posłuży nie tylko osobom z wyksztalceniem psychologicznym , ale tez rodzicom. Do tego wszystkiego bardzo ładna oprawa graficzna. Szczerze polecam i zachęcam do zakupu.

Marianna U.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 28-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to bez cienia wątpliwości must have dla każdego psychologa czy opiekuna dziecięcego. Mnóstwo cennych informacji, porad na co zwracać uwagę przy rozwoju maluszka. Naprawdę cenne i nieocenione źródło wiedzy. Szkoda tylko, że takich pozycji jak ta jest tak mało na rynku. Ale jak to się mówi, dobrze, że w ogóle jakieś są. Polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
31. maja, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...