Xi

Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1

"Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz. 1" to znakomity przewodnik dla psychologów, pedagogów, studentów i rodziców. Publikacja ułatwia rozpoznawanie poziomu rozwoju małych dzieci. Dzięki niej odkryjesz, jak prowadzić badanie dziecka, a także jakie narzędzia diagnostyczne są używane podczas takich badań. W ten sposób możesz sprawdzić, w jaki sposób powinny rozwijać się dzieci w określonym wiekuCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Difin
 • Data premiery: 2018-03-23
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 162
 • Wymiary: 25

"Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz. 1" to znakomity przewodnik dla psychologów, pedagogów, studentów i rodziców. Publikacja ułatwia rozpoznawanie poziomu rozwoju małych dzieci. Dzięki niej odkryjesz, jak prowadzić badanie dziecka, a także jakie narzędzia diagnostyczne są używane podczas takich badań. W ten sposób możesz sprawdzić, w jaki sposób powinny rozwijać się dzieci w określonym wieku. Ponadto pozyskasz szczegółową wiedzę o niepełnosprawności.

Publikacja podejmuje tematykę rozwoju dzieci prawidłowo rozwijających się, zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. To świetne źródło wiedzy dla psychologa, terapeuty lub opiekuna, zamierzającego poszerzyć zakres swoich umiejętności. Małgorzata Wójtowicz-Szefler szczegółowo opisuje poszczególne narzędzia diagnostyczne, ułatwiając czytelnikowi wybór odpowiedniej metody.

"Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz. 1" znacznie ułatwia ocenę poziomu dziecięcego rozwoju. To niezwykle ważne zadanie przy organizowaniu wczesnej interwencji terapeutycznej. Dzięki publikacji określisz dobrze i słabo rozwinięte cechy dziecka. Następnie wybierzesz odpowiednią metodologię oraz zorganizujesz program terapeutyczny. Korzystając z porad Małgorzaty Wójtowicz-Szefler nauczysz się diagnozowania dziecka i formułowania wniosków lub orzeczeń. To świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć wiedzę o narzędziach diagnostycznych, stosowanych w przypadku dzieci w najmłodszym wieku.

Publikacja daje świetną okazję, by zapoznać się z badaniami Małgorzaty Wójtowicz-Szefler. Badaczka z wieloletnim doświadczeniem naukowym pomaga terapeutom przeprowadzić prawidłową diagnostykę. Odkrycie nieprawidłowości rozwoju w najmłodszym wieku jest niezwykle ważne. Dzięki temu można skutecznie pomóc dziecku na wczesnym etapie rozwoju. Autorka wprowadza czytelników w zagadnienia terminologiczne, a także omawia prawidłowe prowadzenie działań prognostycznych i diagnostycznych. Następnie prezentuje wiele znanych metod diagnostycznych, uzupełniając omówienie licznymi wskazówkami oraz pokazując najczęściej popełniane błędy.

Małgorzata Wójtowicz-Szefler jest psychologiem i adiunktem Katedry Psychologii Ogólnej i Rozwoju Człowieka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wykłada diagnozowanie oraz wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia dla studentów logopedii, psychologii oraz pedagogiki. Jest autorką wielu publikacji naukowych i poradników dla psychologów oraz terapeutów. Głównie zajmuje się psychologią rozwoju dziecka. Ponadto prowadzi zajęcia z dziećmi i rodzinami w przedszkolach, szkołach oraz ośrodkach pomocy dziecku i rodzinie.

W kategorii "Książki pedagogiczne, resocjalizacja" znajdziesz badania uznanych psychologów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
764271
Tytuł
Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
162
Data premiery
2018-03-23
Rok wydania
2018
Wymiary produktu [mm]
25
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.26
Długość
230
Głębokość
160
Nasza cena
41,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
5 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Helena W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-31
  Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to pozycja, która nie bez powodu ma same dobre opinie. Ja podpisuje się pod nimi wszystkimi obiema rękoma. Super napisana, ciekawa, kilka rzeczy mnie mocno zaskoczyło, a to ciekawe, bo mam 20 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na plus ładna, estetyczna szata graficzna i dobra cena. Czy są jakieś minusy? Ja ich nie dostrzegam. Polecam gorąco.
 • Malwina G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-29
  Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to pozycja, którą kupiłam za sprawą dobrych opinii. Jestem psychologiem dziecięcym, dlatego zbieram takie cenne źródła wiedzy jak tylko się da, a to naprawdę skarbnica o rozwoju maleństwa. Super napisana, fajnym językiem, posłuży nie tylko osobom z wyksztalceniem psychologicznym , ale tez rodzicom. Do tego wszystkiego bardzo ładna oprawa graficzna. Szczerze polecam i zachęcam do zakupu.
 • Marianna U. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-10-28
  Diagnozowanie rozwoju małego dziecka. Cz.1  to bez cienia wątpliwości must have dla każdego psychologa czy opiekuna dziecięcego. Mnóstwo cennych informacji, porad na co zwracać uwagę przy rozwoju maluszka. Naprawdę cenne i nieocenione źródło wiedzy. Szkoda tylko, że takich pozycji jak ta jest tak mało na rynku. Ale jak to się mówi, dobrze, że w ogóle jakieś są. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 28. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 28. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


764271
Ładowanie...