Diagnoza w socjoterapii
Książka ma na celu wzbogacenie warsztatu diagnostycznego wszystkich osób, które zawodowo zajmują się socjoterapią, a także nauczycieli i wychowawców na co dzień pracujących z dziećmi i młodzieżą oraz studentów, którzy wiążą swoją zawodową przyszłość z pracą o charakterze wychowawczo-terapeutycznym. Publikacja zawiera propozycje konkretnych narzędzi diagnostycznych, które można wykorzystać w trCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Difin
- Data premiery: 2016-12-06
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 160
- Wymiary: 230 x 160
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
663348
Tytuł
Diagnoza w socjoterapii
Autorzy
praca zbiorowa, Ewa Grudziewska
Producent
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
160
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2016-12-06
Rok wydania
2016
Wymiary
230 x 160
Waga
0.26 kg
Wysokość
160 mm
Długość
230 mm
Głębokość
160 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
160 mm
Nasza cena
36,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Diagnoza w socjoterapii” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









