Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych (Małgorzata Leduchowska) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych

Małgorzata Leduchowska

(okładka miękka)

4/5
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 72

Kup w zestawie:

Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych
4/5
27,39 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
105,49 zł
83,77 zł
oszczędzasz 21,72 zł (21%)

SUPER CENA

Cena detaliczna: 34,99 zł

27,39 zł

Wysyłka 3 dni robocze
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 24,34 zł 🛈

Opis

"Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych" to świetne wsparcie terapeuty lub nauczyciela. Małgorzata Leduchowska uczy dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności intelektualnej w szkole ponadpodstawowej. Teraz dzieli się swoją wiedzą z innymi nauczycielami! Przede wszystkim autorka zwróciła uwagę na często występujące problemy uczniów z rozumieniem czytanego tekstu i analizowaniem tabel oraz wykresów. Dlatego postanowiła przygotować nowocześnie opracowane karty z zadaniami, ułatwiającymi opanowanie tych umiejętności!

Publikacja została opracowana z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych, którzy mają orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu lekkim. Produkt jest podzielony na 3 przejrzyste części. W pierwszej uczeń ćwiczy rozumienie czytanego tekstu. W drugiej zapoznaje się z zadaniami matematycznymi. Natomiast trzecia umożliwia pracę nad sobą. To znakomity sposób na rozwój umiejętności, których szkoła wymaga od ucznia. Każda z tych umiejętności jest również często bardzo potrzebna podczas codziennych zajęć.

Autorka zadbała o to, by zadania nawiązywały do codziennych spraw, dobrze znanych uczniom. W dorosłości pozyskane umiejętności będą niezbędne do wykonania wielu czynności. Dlatego ćwiczenia pomagają w pokonywaniu wyzwań codziennego życia. Uczą odczytywania informacji z ogłoszeń, a także analizowania obliczeń. Ponadto Małgorzata Leduchowska pomaga dzieciom w nauce rozpoznawania i wyrażania emocji. Zadania ułatwiają nawiązywanie znajomości oraz tworzenie trwałych relacji z ludźmi. Umożliwiają również współpracę w grupie, uczą szacunku do innego człowieka, a także akceptacji zdania osoby rozmawiającej z uczniem. "Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych" to świetne wsparcie rozwoju młodzieży!

Zajęcia rewalidacyjne są przeznaczone dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Mają pomagać uczniowi w radzeniu sobie z zaburzonym rozwojem intelektualnym. Nauka czytania i pisania, rozwój mowy oraz umiejętność wykonywania prostych obliczeń stają się prostsze dzięki prezentowanym materiałom edukacyjnym. Karty Małgorzaty Leduchowskiej są świetnym narzędziem dla terapeuty oraz nauczyciela. Używając ich, wprowadzisz podczas zajęć ciekawe ćwiczenia, zachęcając uczniów do rozwoju wielu umiejętności! To rewelacyjny produkt wykonany przez nauczycielkę z dużym doświadczeniem, który z pewnością doceni wielu nauczycieli.

Szukasz ciekawych publikacji dla nauczycieli? Zobacz w kategoriach "Książki naukowe i popularnonaukowe" i "Książki pedagogiczne, resocjalizacja"!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3223014
Tytuł Dasz radę! Karty pracy do zajęć rewalidacyjnych
Autor Małgorzata Leduchowska
Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 72
Data premiery 2022-03-16
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 293 x 205
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.27
Cena detaliczna 34,99 zł
Nasza cena 27,39 zł

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Bernadeta R.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 10-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Korzystam z nich w szkole i widzę, że są bardzo dobrze przyjmowane przez uczniów. To jest chyba dla mnie najważniejsza ocena. Sama widzę, że zadania umieszczone w poszczególnych częściach książki są naprawdę praktycznie i moim zdaniem są odpowiednio stopniowane. Nauczanie podstawowych umiejętności uczniów ze specjalnymi potrzebami nie jest ani proste, ani oczywiste, ani wciągające dla uczniów, a tu mówimy o nastolatkach. Moim zdaniem trzeba korzystać z każdej możliwej pomocy, dlatego bardzo polecam te karty pracy.

Lucyna G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo praktyczne wydawnictwo przeznaczone głównie dla nauczycieli i terapeutów. Ćwiczenia nie męczą uczniów, nie męczą też, kiedy niektóre muszą wykonać w domu, nie nastręczają żadnych trudności, ani im, ani ich rodzicom. Kształtują naprawdę ważne, w zasadzie niezbędne umiejętności, które ułatwią życie takim dzieciom. Zaczyna się od czytania, pisania i liczenia, ale niektóre karty rozwijają konkretne umiejętności potrzebne do zawiązywania znajomości, dobrego komunikowania itd. Bardzo dobrze wykonana i zaprojektowana pomoc dydaktyczna.

Michalina L.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 02-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobrze zaprojektowane, praktyczne, świetnie dobrane tematycznie karty pracy. Przede wszystkim są one dedykowane nauczycielom uczniów raczej nastoletnich i z orzeczeniem o niepełnosprawności umysłowej, ale lekkiej. Całość została podzielona na części, które tematycznie odwołują się do innych zagadnień, ale całość nawiązuje faktycznie do czynności codziennych, częstych, potrzebnych. To zdecydowana zaleta ćwiczeń, którą szczerze mogę polecić.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
15. lutego, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...