Dai! 1. Podręcznik z ćwiczeniami
praca zbiorowa
Wszystko w jednej książce: podręcznik, ćwiczenia i szeroki wybór dodatkowych zadań. Zapewnia stałe postępy w nauce języka włoskiego, umożliwiając osiągnięcie płynności i naturalności w produkcji języka. Sytuacje komunikacyjne są realistyczne, zróżnicowane i motywujące do nauki. Treści omawiane w podręczniku zachęcają do refleksji kulturowej i międzykulturowej. Teksty oraz nagrania są autentycznCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Casa Delle Lingue
- Okładka: miękka
- Wymiary: 269 x 224
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3496512
Tytuł
Dai! 1. Podręcznik z ćwiczeniami
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Typ okładki
miękka
Wymiary
269 x 224
Wysokość
224 mm
Długość
269 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
149,99 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Dai! 1. Podręcznik z ćwiczeniami” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









