Czytanie metodą sylabową. Karty pracy (Alicja Karczmarska-Strzebońska) - tantis.pl
Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy

Alicja Karczmarska-Strzebońska

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Greg
Liczba stron: 112

Kup w zestawie:

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy
5/5
16,79 zł 24,95 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
74,85 zł
47,77 zł
oszczędzasz 27,08 zł (36%)
-33%

24,95 zł

16,79 zł

oszczędzasz 8,16 zł (33%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Czytanie to kluczowa umiejętność, od której zależy nie tylko szkolne powodzenie dziecka, ale cała jego przyszłość. Zdarza się, że dzieci mają problemy z opanowaniem go - ale nauka czytania nie musi być trudna ani długotrwała! Z pomocą przychodzi Czytanie metodą sylabową - karty pracy.
Książka jest efektem połączenia metody sylabowej, uważanej za najskuteczniejszą metodę nauki czytania, ze sprawdzonym rozwiązaniem, jakim jest nauka w oparciu o jedną kartkę dziennie. Taka ilość materiału sprawia, że dziecko nie znudzi się i nie zniechęci, a systematyczność gwarantuje sukces i wymierne postępy, które dziecko widzi i dzięki temu jest zmotywowane do dalszej pracy. Metoda sylabowa uczy czytania sylabami, bez niepotrzebnego głoskowania, co pozwala na uniknięcie związanych z nim kłopotów i przyspiesza naukę. Przejście od czytania sylab przez proste wyrazy do zdań, najpierw krótkich, potem coraz dłuższych, przypomina etapy rozwoju mowy, przez co jest dla dziecka naturalne i intuicyjne.
Karty pracy są kolorowe, bogato ilustrowane, atrakcyjne wizualnie, zachęcają do pracy. Zostały też przygotowane tak, by przy kserowaniu na czarno-białej kopiarce strony nie traciły czytelności i estetycznego wyglądu. Gorąco polecamy!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2961973
Tytuł Czytanie metodą sylabową. Karty pracy
Autor Alicja Karczmarska-Strzebońska
Wydawnictwo Greg
Rodzaj ćwiczenia, karty pracy
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 112
Data premiery 2020-12-02
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 294 x 204
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.33
Cena detaliczna 24,95 zł
Nasza cena 16,79 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


BEATA J.

4/5
| 14-11-2022
Karty pracy na pewno będą się świetnie sprawdzać jako dodatkowa pomoc podczas nauki czytania metodą sylabową. Na kartach są wprowadzane wszystkie literki (ale nie w kolejności alfabetycznej), ale brakuje mi na wprowadzeniu nauki samych samogłosek ponieważ od tego powinno się rozpocząć naukę czytania metodą sylabową. Dodatkowym atutem są czytanki bazujące na poznanych wcześniej literkach. Pomocne i zachęcające dla dziecka są obrazki w tekstach dzięki czemu dzieci mogą śledzić tekst który będą czytać rodzice i wskazywać obrazek i nazywać go. Teksy czytane / sylaby zostały zapisane kolorami czarnym i czerwonym dzięki czemu dziecko widzi gdzie zaczyna się jedna sylaba i gdzie kończy kolejna. Sukces pracy z tymi kartami na pewno będzie widoczny jeśli będzie się systematycznie siadać z dzieckiem i skrupulatnie wykonywać ćwiczenia, ty Szkoda, że nie zostały wykorzystane drugie strony kart pracy na przykład na poćwiczenie pisania literek lub możliwe sylaby łączone, lub nawet zwykły obrazek do pokolorowania w nagrodę za dobrze wykonane ćwiczenie.

Elżbieta Z.

5/5
| 03-02-2022
Polecam bardzo do zakupy tej książki. Jest tam dużo kart do wypełniania. Jest ciekawa kolorowa.

Ariadna K.

5/5
| 23-01-2022
Książka bardzo intuicyjna, dziecko 5- 6 letnie jest w stanie nauczyć się prostego czytania w bardzo krótkim czasie, a kolorowe ilustracje tylko zachęcają do czytania. Polecam gorąco!

Joanna R.

3/5
| 13-12-2021
Książka w porządku, chociaż zdecydowanie szybciej i skuteczniej dziecko się uczy metodą Falskiego.

Anna P.

5/5
| 06-12-2020
Jest to kolejna pozycja z serii Kart pacy, Wydawnictwa Greg. Książka zawiera 56 kart, które z powodzeniem można każdego dnia wyrywać, lub po prostu kserować i dawać je swojemu dziecku lub dzieciom w przedszkolu. Tak, to nie pomyłka, ponieważ czytanie metodą sylabową możemy z powodzeniem stosować już u 3 latków. U troszkę starszych dzieci możemy też wykorzystać karty pracy do nauki pisania. Na każdej stronie oprócz obrazkowego przedstawienia literki, głoski jest też miejsce aby poćwiczyć początkowo szlaczek a później już konkretne literki. Karty pracy są ułożone oczywiście uwzględniając stopień trudności, jaki mogą sprawiać dziecku i oczywiście jego realne możliwości.

Na okładce książki jest napis – kartka dziennie gwarantuje sukces. I jest to prawda. Jeżeli z naszym dzieckiem popracujemy codziennie, wykorzystując materiał na danej karcie, wkładając w naszą pracę cierpliwość, spokój i wyrozumiałość, możemy być pewni, że w niedługim czasie zobaczymy efekty swojej pracy i zobaczymy uśmiech na twarzy naszego małego czytelnika. Żeby było jasne – nie możemy dać dziecku kart pracy i niech sobie samo pracuje – robi – w jego mniemaniu – jakieś wężyki i ogląda obrazki. Musimy, my rodzice i nauczyciele włożyć w tą pracę niemało wysiłku, ale z pomocą „Czytania metodą sylabową” Wydawnictwa Greg z pewnością przyjdzie nam to zdecydowanie łatwiej. Mamy dobrze zredagowany materiał, przygotowany przez fachowca i korzystajmy z niego bez obaw.

Trzeba jeszcze dodać, że jeżeli nasze dziecko już w jakimś stopniu opanuję umiejętność czytania, to w książce znajdziemy jeszcze extra dodatek – czytanki pismem obrazkowym. Polecam wszystkim rodzicom i nauczycielom. Trzeba włożyć w naukę troszkę swojego wysiłku, ale gdy zobaczymy, jak nasz mały brzdąc potrafi czytać, wtedy nam to zrekompensuje cały nasz trud.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat 24/7
czas dostawy
6. grudnia, wt. — 7. grudnia, śr.
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. grudnia, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. grudnia, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...