Xi
Polecamy inne produkty z serii "CzuCzu" Zobacz wszystkie

CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 - nauka angielskiego i świetna zabawa wszystkimi zmysłami w jednym!

Radość odkrywania, wspólny czas, nauka przez zabawę dla dzieci w każdym wieku, pomysł i design, ekologia i bezpieczeństwo, jakość bez granic - tak w skrócie prezentuje się filozofia wyjątkowego wydawnictwa CzuCzu, stworzonego przez rodziców mistrza w świecie edukacyjnej zabawy. Niniejszy zestaw dla najmłodszych pozwala rozpocząć naukę języka angielskiego od najmłodszych lat, krok po kroku, w sposób dostosowany do rozwijających się umiejętności dzieci.

Dla kogo przeznaczony jest CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3?

CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 przeznaczony jest kolejno dla dzieci od pierwszego, drugiego i trzeciego roku życia - zawartość pudełka została zaplanowana tak, by skuteczną naukę połączoną ze świetną zabawą móc swobodnie dostosować do poziomu rozwoju i zaawansowania oraz zainteresowań maluchów.

Komplet będzie wam służyć tym samym przez dłuższy czas, albowiem pozwala na wszechstronnie rozwijające zabawy i naukę w sposób, który można łatwo dopasowywać do wieku i rozwijających się kompetencji.

Jak korzystać z CzCzu. Zestawu do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3?

W zestawie znajdziecie sześć niedużych książek pełnych uroczych ilustracji na tematy, które są bliskie naszym pociechom. Każda z nich składa się ze specjalnie przygotowanych zdań, dzięki którym mogą one ćwiczyć wypowiadanie zdań, słuchanie, dotykanie. Każda z załączonych dwustronnych kart została opracowana tak, aby można było powtarzać sobie kolejne słówka. Humorystyczne, miłe dla oka grafiki sprawiają, że dzieci same będą chciały poznawać angielskie wyrażenia.

Zestaw pozwala na wspólne działania, co z pewnością wzmocni rodzinne więzi. Zabawkę wyróżnia położenie nacisku na zmysł dotyku i zadaniach, które angażują małe dłonie. Wszystko to powoduje, że będziecie wspólnie się śmiać i sprawnie zapamiętywać kolejne wyrażenia.

CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 - zawartość pudełka

CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 składa się z 6 długich książeczek z ilustracjami, angielskimi słówkami i wyrażeniami oraz wciągającymi zadaniami - w sumie to ponad 12 metrów zabawy! Ponadto w pudełku znajdziecie 24 dwustronne karty obrazkowe z 48 słówkami do utrwalania i poradnik dla rodziców. Do zestawu dołączono także poradnik z wyjaśnieniem zastosowanej metody oraz mnóstwem pomysłów na edukacyjne zabawy.

CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 - opinie

Co tu dużo mówić, CzCzu. Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1,2,3 to po prostu fantastyczna przygoda i idealny wręcz pomysł na wspólną zabawę połączoną z doskonaleniem różnorodnych umiejętności. Wszechstronne, nie ograniczające się tylko do nauki języka zastosowanie, przepiękna warstwa graficzne, niewyczerpane źródło pomysłów, wyjątkowa przestrzeń do kreatywnej zabawy z wykorzystaniem wszystkich zmysłów - wszystko to czyni z zestawu CzuCzu produkt jedyny w swoim rodzaju!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3273515
Ładowanie...